společně za
lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Aby mohl Kubík i nadále tančit

Přispívali jste na

soukromé taneční lekce a letní taneční soustředění

Monika  Phillips
Patron příběhu

Monika Phillips

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Kubík je devítiletý talentovaný chlapec, jehož největším koníčkem je tanec. Čtvrtým rokem se věnuje baletu na ZUŠ a od září minulého roku navštěvuje hodiny latinských a společenských tanců. Díky píli a snaživosti už po několika měsících přestoupil ze začátečnického kurzu do kurzu pokročilého. Jeho partnerka je moje dcera, takže se s Kubíkem pravidelně setkáváme. Kubíka těžko uvidíte v jiné póze, než v póze taneční. Tanec je velikou součástí jeho života a jeho snem je studovat na taneční konzervatoři. Taneční lekce jsou ovšem pro rodinný rozpočet neúnosné. Kubíkova maminka pracuje na plný úvazek a snaží se jemu i jeho starší sestřičce dopřát vše, co potřebují. Kvůli dluhům a exekucím ze strany jejího exmanžela, které ještě několik let musí splácet, jí však po zaplacení všech měsíčních nákladů spojených s ubytováním a živobytím nezbydou žádné finanční prostředky, z kterých by tanečních lekce mohla hradit. A tak moc prosí o pomoc u Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 11,350 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého synka, tanečníka Kubíka

Devítiletý Kubík miluje tanec. Se svojí taneční partnerkou pravidelně trénuje latinsko-americké tance, dochází ale i na lekce baletu. Každý den také trénuje doma, kde s jeho sestřičkou Anetkou vždy sedíme na pohovce, sledujeme, jak moc ho tanec baví, a nakonec nadšeně tleskáme.

Kubíka v letošním roce čeká letní taneční soustředění, já si však nemohu dovolit mu ho uhradit. Problém mám i s placením jeho individuálních tanečních lekcí. V práci jsem sice dosáhla na povýšení, protože jsem však v insolvenci, nemám peněz nazbyt. V září loňského roku jsme se navíc stěhovali a nájem v novém bytě spolkne 80 % z mého platu. Na financování Kubíkovy záliby a radosti mi tak peníze nezbývají. Jeho otec už 6 let nehradí výživné a je na něj podáno trestní oznámení.

Pro Kubíka je tanec a příprava na taneční soutěže smyslem života, o který ho nechci připravit. A tak vás moc prosím o příspěvek. Jen s vaší pomocí bude moci u tancování zůstat.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě