Aby mohl Kubík i nadále tančit

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

soukromé taneční lekce a letní taneční soustředění

Obrázek daru
Monika  Phillips
Patron příběhu

Monika Phillips

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Kubík je devítiletý talentovaný chlapec, jehož největším koníčkem je tanec. Čtvrtým rokem se věnuje baletu na ZUŠ a od září minulého roku navštěvuje hodiny latinských a společenských tanců. Díky píli a snaživosti už po několika měsících přestoupil ze začátečnického kurzu do kurzu pokročilého. Jeho partnerka je moje dcera, takže se s Kubíkem pravidelně setkáváme. Kubíka těžko uvidíte v jiné póze, než v póze taneční. Tanec je velikou součástí jeho života a jeho snem je studovat na taneční konzervatoři. Taneční lekce jsou ovšem pro rodinný rozpočet neúnosné. Kubíkova maminka pracuje na plný úvazek a snaží se jemu i jeho starší sestřičce dopřát vše, co potřebují. Kvůli dluhům a exekucím ze strany jejího exmanžela, které ještě několik let musí splácet, jí však po zaplacení všech měsíčních nákladů spojených s ubytováním a živobytím nezbydou žádné finanční prostředky, z kterých by tanečních lekce mohla hradit. A tak moc prosí o pomoc u Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 11,350 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého synka, tanečníka Kubíka

Devítiletý Kubík miluje tanec. Se svojí taneční partnerkou pravidelně trénuje latinsko-americké tance, dochází ale i na lekce baletu. Každý den také trénuje doma, kde s jeho sestřičkou Anetkou vždy sedíme na pohovce, sledujeme, jak moc ho tanec baví, a nakonec nadšeně tleskáme.

Kubíka v letošním roce čeká letní taneční soustředění, já si však nemohu dovolit mu ho uhradit. Problém mám i s placením jeho individuálních tanečních lekcí. V práci jsem sice dosáhla na povýšení, protože jsem však v insolvenci, nemám peněz nazbyt. V září loňského roku jsme se navíc stěhovali a nájem v novém bytě spolkne 80 % z mého platu. Na financování Kubíkovy záliby a radosti mi tak peníze nezbývají. Jeho otec už 6 let nehradí výživné a je na něj podáno trestní oznámení.

Pro Kubíka je tanec a příprava na taneční soutěže smyslem života, o který ho nechci připravit. A tak vás moc prosím o příspěvek. Jen s vaší pomocí bude moci u tancování zůstat.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě