Aby mohl Matyášek chodit do jeslí

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

zaplacení jeslí včetně stravného na 4 měsíce

Obrázek daru
Jiří  Harant
Patron příběhu

Jiří Harant

rodinný přítel

Komentář patrona

Matyáškův příchod na svět nebyl zrovna snadný, naštěstí to ale dobře dopadlo a dnes je z něj čiperný a veselý kluk. Nosí však brýle se silnými skly, se kterými zpočátku hodně bojoval. V současné době už je má rád, a dokonce se jimi chlubí. Bere to tak, že má něco extra, co jen tak někdo nemá. Matyáškova maminka si dítě moc přála, těhotenství ale přišlo v době, kdy na tom nebyla finančně nejlépe. Rozhodla se však, že to s pomocí partnera zvládne. Ten ji zpočátku ujišťoval, že se o ně postará, nakonec ji ale v průběhu těhotenství opustil. Podporu v rodině maminka neměla, a tak na vše zůstala sama. Naštěstí má kolem sebe přátele, kteří ji mají rádi a pomáhají, jak jen mohou. V současné době je na rodičovské dovolené, která jí za chvíli končí, takže se poohlíží po nové práci. Potíž je však v tom, že Matyáška nevzali do školky a financování jeslí si maminka nemůže dovolit. Matyáškův otec platí alimenty, jak se mu to zrovna hodí, a to bohužel není moc často. Maminka navíc splácí insolvenci, takže peníze nazbyt rozhodně nemá. Proto jsem se rozhodl vás jako patron Matyáškova příběhu požádat o pomoc s úhradou jesliček na 4 měsíce. Matyášek i jeho maminka jsou úžasní. S nepřízní osudu se perou jako lvi a vím, že si pomoc zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého veselého synka Matyáška

Matyášek je téměř tříletý rošťák, který miluje rozruch, zábavu a hodně dětí kolem sebe. Nebojí se zkoušet a objevovat nové věci, je zvídavý a rozdává úsměvy na všechny strany. Protože trpí oční vadou, musí nosit brýle s 8 dioptriemi na každém oku, já si ale myslím, že mu strašně sluší. Ze začátku je sice vůbec nechtěl nosit, dnes už se s nimi naštěstí smířil.

S Matyáškem jsem zatím na rodičovské dovolené, ta mi už ale bude končit a nastane čas nastoupit do práce. Problém je však v tom, že Matyáška ještě nevzali do školky. Byla bych proto ráda, kdyby mohl nastoupit alespoň do jeslí. Mezi dětmi je moc rád, vím, že se mu tam bude líbit.

Jesle, které jsou v dojezdové vzdálenosti, stojí i se stravným bezmála 10 000 korun na 4 měsíce. To je výdaj, který si jako samoživitelka v žádném případě nemohu dovolit. Proto moc prosím o pomoc vás. Díky tomu, že Matyášek bude v jeslích, budu moci pracovat a moje finanční situace se výrazně zlepší. Předem vám moc děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě