Aby mohl Sebík i nadále chodit do školky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školkovné a stravné v mateřské škole do konce školního roku

Obrázek daru
Radek  Zmrhal
Patron příběhu

Radek Zmrhal

rodinný přítel

Komentář patrona

Maminku tří dětí znám téměř 12 let a jsem rád, že se mohu nazývat jejím kamarádem. Tobiášek a Sebastiánek jsou dva raubíři, kteří kvůli ADHD neustále někde pobíhají. Nejmenší Anežka je o něco klidnější, což je velkou měrou dáno tím, že se narodila s vrozenou srdeční vadou a má za sebou operaci srdce. Maminka by nyní potřebovala pomoci s úhradou školkovného a stravného pro Sebastiánka. Snažím se jí pomáhat, ale mé finanční možnosti nejsou neomezené. Proto věřím, že se jí podaří pomoci touto cestou.

Společně jsme vybrali
celou částku 7,245 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého Sebíka

Jsem maminkou tří krásných dětí – dvou kluků, Sebíka a Tobiáška, a jedné holčičky Anežky. S jejich tatínkem se momentálně rozvádím a na péči o ně jsem sama. Tatínek sice posílá výživné, moje finanční situace však není dobrá.

V září nastoupily všechny mé děti do školky, na což jsou patřičně hrdé. Hodně mi s tím pomohl Patron dětí, jehož dárci mi přispěli na úhradu stravného na první 3 měsíce školního roku. Za to jsem moc vděčná. V nejbližší době však musím Sebíkovi zaplatit školkovné a obědy na další měsíce, to si ale nemůžu dovolit.

Sebík (4 roky) je hyperaktivní chlapeček, který má diagnostikované ADHD. Je také velmi přecitlivělý a často i negativistický, což má společné se svým starším bráškou. Jinak je to ale přátelský kluk, kterému doma říkáme Smíšek. Ve školce je moc rád a mezi spolužáky je oblíbený, proto by byl smutný, kdyby musel své spolužáky opustit. A tak vás moc prosím o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě