Aby mohla Amálka s dětmi drandit na kole

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

dětské kolo s bočními kolečky; dar zajistí Juvacyklo

Obrázek daru
Mgr. Veronika Halasová
Patron příběhu

Mgr. Veronika Halasová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S kolegyní z práce a její Amálkou se přátelím už několik let, navštěvujeme se s dětmi. Maminka je s holčičkou sama a potýká se s velkým nedostatkem financí. Otec dítěte se s dcerou stýká minimálně, kromě běžného výživného dceři na nic jiného nepřispívá. Babička ze strany matky je velmi vážně nemocná, a proto nemůže své dceři nijak pomoci.

Amálka je velmi šikovná holčička. Na svůj věk je velmi pohybově zdatná, překypuje energií. Velmi ráda jezdí na odrážedle, zvládne už i jízdu na kole, ale jen když jí ho nějaké dítě na chvíli půjčí. Maminka se snaží dcerku v pohybu podporovat. Bohužel nemá dostatek financí na pořízení dětského kola a obrací se s prosbou o pomoc na Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,400 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Aby Amálka mohla drandit s kamarády na kole

Amálka je skoro tříletá holčička. Je to malá dračice, všechno jí zajímá, ráda se hýbe. Už zvládne i jízdu na kole, ale svoje nemá, a tak je ráda, když jí ho nějaký kamarád na chvíli půjčí.

Žije se svou maminkou, která se stará o chod jejich domácnosti s velmi skromným rozpočtem. Když zaplatí bydlení a jídlo, moc jim toho nezbývá. Maminka se snaží podporovat Amálčiny pohybové aktivity, ale na kolo teď nemá. Nemuselo by být ani nové.

Jako každá maminka se i ta Amálčina snaží udělat pro ni co jen jde, podporovat její zájmy a naučit ji věnovat se koníčkům. Rozhodla se poprosit o pomoc s nákupem kola pro Amálku Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě