Aby mohla Anička zpracovávat školní projekty

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

notebook; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Jaroslav  Fiala
Patron příběhu

Jaroslav Fiala

rodinný přítel

Komentář patrona

Aničku a její maminku znám již několik let. Maminka se vždy snažila uspokojit všechny potřeby své dcery, jako samoživitelka to má ale finančně velmi obtížné. Vzhledem k tomu, že Anička v současné době studuje střední školu, kde dosahuje velmi dobrých výsledků, náklady ještě o něco stouply. Anička navíc ke studiu potřebuje notebook, v rodinném rozpočtu na něj ale nejsou peníze. A protože se bez něj dlouhodobě ve škole neobejde, prosí maminka o pomoc a podporu vás.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,989 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh šikovné Aničky, která miluje statistiku

Patnáctiletá Anička má moc ráda zvířata a jako spousta dalších dívek jejího věku se ráda parádí. Tím, co ji však od ostatních odlišuje, je její záliba ve statistice.

Anička letos nastoupila na střední školu, kde se jí moc líbí. Studenti však musí pravidelně zpracovávat různé prezentace a projekty, k čemuž je potřeba notebook. Ten ale Anička nemá.

Maminka by jí notebook ráda pořídila, bohužel na něj nemá peníze. O Aničku se totiž stará sama, splácí dluhy z minulosti a v létě dostala po dlouhé nemoci výpověď z práce. Její zdravotní stav navíc stále není dobrý, a tak se jí nedaří najít práci, kterou by momentálně zvládla. Pojďme proto Aničce na notebook přispět my.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě