společně za lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+

Aby mohla Eliška pořád cvičit

Přispívali jste na

motomed

Jan Brada
Patron příběhu

Jan Brada

rodinný přítel

Komentář patrona

Elišku a její maminku znám snad odjakživa. Holky spolu moc hezky fungují a Eliška má milující rodinné zázemí. Maminka, která svoji dcerku vychovává sama, bohužel nedokáže našetřit dostatek peněz na motomed, který by mohl výrazně zlepšit Elišky pohyblivost a motoriku.

Společně jsme vybrali
celou částku 45,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Eliška (10 let) se mi narodila jako zdravá a krásná holčička. Během prvního roku jejího života se ale někde něco pokazilo a dnes má moje princezna diagnostikovanou dětskou mozkovou obrnu. Také se u ní projevily poruchy řeči, konkrétně huhňavost a patlavost. Jakkoli neškodně tyto nemoci znějí, Elišce hodně komplikují život. Když moje holčička mluví, téměř jí není rozumět. Podle její lékařky je možné, že do dvou let přestane mluvit úplně.

Eliška má také velmi špatnou stabilitu těla a začínají se jí zhoršovat ruce, které byly ještě nedávno úplně zdravé. V roce 2013 absolvovala operaci achilovek, ale co naplat, když se jí hroutí celé tělo. Neustále spolu musíme cvičit, což pro ni není vždy snadné. Vím, že ji cvičení bolí, ale musíme vytrvat a dělat všechno pro to, aby zůstala pohyblivá.

Pro domácí rehabilitaci bychom velmi potřebovaly motomed. Jedná se o léčebný pohybový přístroj, který je úžasný pro aktivní i pasivní procvičování celého těla. Částka na jeho pořízení je však pro mě příliš velká a není v mých možnostech tolik peněz našetřit.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Zdravotní pomůcky
Speciální autosedačka pro nemocného Filípka
Zbývá 3 měsíce
Cílová částka 31,065 Kč
Podpořit příběh
Zdravotní pomůcky
Speciální kočárek pro postiženého Nikolase
Zbývá 4 měsíce
Cílová částka 54,650 Kč
Podpořit příběh
Zdravotní pomůcky
Vozík pro pohodáře Honzu
Zbývá 3 měsíce
Cílová částka 85,742 Kč
Podpořit příběh