Aby mohla Kristýnka zase normálně chodit

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

operaci kyčle

Obrázek daru
Daniela Rambousková
Patron příběhu

Daniela Rambousková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Kristýnka je mladá slečna, pro kterou bych si v životě přála jen samé hezké věci. Osud k ní byl velmi krutý a v důsledku všech špatných věcí, které ji potkaly, má nyní ošklivě poraněnou nohu. Kristýnku si vzala její náhradní maminka z dětského domova. Nyní tak má konečně domov, který vždycky hledala. Teď potřebuje umělou kyčel, která by jí úplně změnila život.

Společně jsme vybrali
celou částku 24,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Týnku má v pěstounské péči moje kamarádka, se kterou se kamarádíme už od školky, což je neuvěřitelných padesát let. Týnka měla do doby, než se dostala ke své nové mamince, ošklivý život - odebrali ji biologické matce, která byla těžká alkoholička. Týnky starosti a bolesti bohužel vyústily v pokus o sebevraždu – vyskočila z okna, ze sedmého patra. Přežila, ale ošklivě si poranila nohu.

Protože následná péče nebyla příliš důsledná, trpí nyní Týnka velkými bolestmi. Chodí o berlích a je celá pokroucená. Potřebovala by zákrok, při němž jí bude voperována umělá kyčel. Na tento zákrok se však připlácí 24 000 korun, které bohužel holky nemají. Proto chci jako patronka Týnky příběhu poprosit o příspěvek a pomoc. Týnka má celý život před sebou a pomoc si zaslouží. Dejme jí společně naději na lepší budoucnost.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě