Aby mohla Markétka plnit své školní povinnosti

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

tiskárnu; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Ivana Dorotíková
Patron příběhu

Ivana Dorotíková

sociální pracovnice

Komentář patrona

S Markétkou jsem se poznala jako klíčová pracovnice pěstounské rodiny v rámci doprovázení, neboť její maminka má v pěstounské péči svého vnuka Tadeáška. Maminka se tedy sama stará o dvě děti, aktuálně je navíc na nemocenské kvůli onkologickému onemocnění. Má za sebou i transplantaci kostní dřeně. Markétka je žákyní základní školy a s ohledem na vládní opatření v souvislosti s koronavirem se nyní učí doma. Mají však pouze zastaralý notebook a nemají tiskárnu, která je nyní nutná pro školní přípravu. A protože si maminka pořízení tiskárny nemůže dovolit, prosí o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,807 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Nemocná maminka vypráví příběh své dcerky

Jsem rozvedenou maminkou dvanáctileté Markétky a babičkou devítiletého Tadeáška, kterého mám v pěstounské péči. Momentálně jsou obě děti doma a snaží se plnit si své školní povinnosti.

Kromě počítače potřebuje zejména Markétka také tiskárnu, protože některé úkoly musí odevzdávat ve vytištěné formě. Doma však tiskárnu nemáme a já na její pořízení nemám dostatek peněz. Aktuálně jsem totiž na nemocenské, protože se léčím s onkologickým onemocněním a mám za sebou transplantaci kostní dřeně. Samotná Markétka má za sebou operaci kolene, a i když nemůže chodit na rehabilitace, poctivě cvičí doma.

Markétka se cítí trošku ve stresu z toho, že nemá tiskárnu a nemůže tak odevzdávat úkoly v potřebné podobě. Proto jsem se rozhodla obrátit na Patrona dětí a poprosit jeho dárce o pomoc.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě