Aby mohla mažoretka Danielka odjet na závody

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

účast na Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu a náklady na cestu a ubytování

Obrázek daru
Renata  Křížková
Patron příběhu

Renata Křížková

vedoucí zájmové činnosti

Komentář patrona

Danielka začala před rokem docházet do našeho kroužku mažoretek. Její píle je obdivuhodná. To, co jiné děti nacvičují měsíc, ona zvládne za týden. Je kamarádská a kolektiv ostatních malých mažoretek si ji velmi oblíbil. Děvčata se probojovala na mistrovství Evropy v Bulharsku a byla bych ráda, kdyby s námi mohla odletět i Danielka. Její maminka, která kvůli nemoci pracuje jen na částečný úvazek, jí ale náklady na cestu, ubytování a samotné mistrovství bohužel nemůže uhradit. Proto vás s mojí podporou žádá o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 10,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh šikovné mažoretky Danielky

Sedmiletá Danielka je šikovná mažoretka. Díky štědrým dárcům Patrona dětí dochází dvakrát týdně do kroužku, kde se svými kamarádkami poctivě cvičí a připravuje se na závody. Její tým se letos chystá na mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu do Bulharska a holčičky tím doslova žijí. S účastí na mistrovství se však pojí náklady, které si Danielčina maminka nemůže dovolit hradit.

Danielka bydlí se svojí maminkou ve startovacím bytě, ještě nedávno ale žily v azylovém domě. Maminka pracuje jako uklízečka, a protože má nízký příjem, není v jejích finančních možnostech zaplatit Danielce náklady na cestu a účast na mistrovství. Rozhodla se proto zkusit své štěstí a požádat o příspěvek Patrona dětí. Pomůžeme?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě