Aby mohla Noemi navštěvovat své oblíbené kroužky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školné v základní umělecké škole - balet, zpěv, hra na klavír a na housle

Obrázek daru
Bc. Tereza Saifrtová
Patron příběhu

Bc. Tereza Saifrtová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou Noemi spolupracuji pár měsíců v rámci sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Rodina se ocitla ve velmi složité rodinné situaci – tatínek utrpěl mozkovou příhodu a byl hospitalizovaný na JIP. Maminka se tedy sama stará o své tři dcery. Rodina žije v rodinném domě, který si postavili svépomocí. Maminka ale momentálně nemá na to, aby zvládla sama platit veškeré výdaje spojené s domácností a s dětmi. Noemi je hudebně a tanečně nadaná a ráda by chodila na kroužky stejně jako v předchozích letech. Na kroužcích má hodně kamarádů a alespoň na chvilku na nich zapomíná na starosti, které mají doma. Vzhledem k rodinné situaci ale maminka není momentálně schopná jí kroužky zaplatit, proto s mojí podporou prosí o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 12,400 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své Noemi

Desetiletá Noemi hraje krásně na housle a klavír, ráda také zpívá a tančí. A protože je ve všech těchto činnostech opravdu šikovná, navštěvuje už nějaký čas základní uměleckou školu. Počítá s tím, že se v září opět přidá ke svým spolužákům v ZUŠ a bude se hudebně i tanečně rozvíjet. Bohužel je ale dost možné, že se k nim tentokrát nepřipojí.

S manželem máme tři dcery, které jsou moc šikovné. Mají řadu mimoškolních aktivit a pro nás doposud nebyl problém je financovat. To se ale změnilo v momentě, kdy manžela postihla mozková příhoda. Dnes stále leží v nemocnici, kam za ním každý den jezdíme. Já pracuji na částečný úvazek jako porodní asistentka, ze zdravotních důvodů nemohu být zaměstnaná na celý úvazek.

Zaplatit všechno z mého platu ale nejde. Na kroužky pro děti už mi proto nezbývají peníze. A tak vás moc prosím o pomoc. Pro Noemi je celá situace kolem tatínka nesmírně těžká, je ale moc statečná a snaží se být oporou mně i svým sestřičkám. Pokud by ale nemohla docházet do svých oblíbených kroužků, zhroutila by se mi. Proto vám budu vděčná za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě