Aby mohla Noemi po operaci nohy rehabilitovat

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

rehabilitační program Klim-Therapy; dar zajišťují Sanatoria Klimkovice

Obrázek daru
Zdeňka  Brauerová
Patron příběhu

Zdeňka Brauerová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S Noemi a její maminkou jsme se seznámily před devíti lety v lázních, kde jsem byla se svým postiženým synem. Zjistily jsme, že jsme ze stejného města, a tak se z nás staly nejlepší kamarádky. Holky jsou pro mě skoro jako rodina. Noemi má DMO - spastickou triparézu a 4. stupeň postižení. Pohybuje se především na vozíčku. Aktuálně má za sebou operaci nohy, po které bude muset zanedlouho začít intenzivně rehabilitovat. Tím nejlepším pooperačním rehabilitačním programem je pro ni program Klim-Therapy, který probíhá v Klimkovicích. Stojí ale více než 60 000 korun, které maminka bohužel nemá. Pojďme jí proto s jeho financováním pomoci.

Společně jsme vybrali
celou částku 60,875 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Noemi, kterou od narození trápí dětská mozková obrna

Když moje Noemi poprvé vykoukla na svět, vážila jen něco kolem půl kilogramu. Byla strašně maličká a já se o ni moc bála. Noemi ale zabojovala a dnes je z ní krásná a šikovná slečna. Životem ji však doprovází dětská mozková obrna ve formě spastické triparézy.

Noemi na jaře absolvovala operaci nohy, při níž jí lékaři zpevňovali kyčel a rovnali koleno. Pomalu se začíná zotavovat, potřebuje ale rehabilitovat více než kdy předtím. Zatím docházíme na ergoterapii, hipoterapii, plavání a rehabilitace. Noemi by ale potřebovala intenzivní rehabilitační pobyt Klim-Therapy, který si už vyzkoušela a se kterým máme skvělé zkušenosti. Díky tomuto pobytu se její operovaná noha zase pořádně rozhýbe a Noemka se bude moci zvednout z vozíku a začít zase chodit s pomocí chodítka.

Už jednou jsem prostřednictvím Patrona dětí o příspěvek na tento rehabilitační pobyt žádala, potřebnou částku se ale bohužel nepodařilo vybrat. Protože jsem ale na péči o Noemi sama a není v mých možnostech našetřit tolik peněz, prosím vás o pomoc znovu. Pojišťovny mi nepomohou a já už nemám jinou možnost, jak peníze na rehabilitace sehnat. Budu vám proto vděčná za jakýkoli příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě