Aby neměl Pavlík ve škole hlad

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve škole po celý školní rok

Obrázek daru
Mgr. Iva  Kopecká
Patron příběhu

Mgr. Iva Kopecká

ředitelka základní školy

Komentář patrona

Jsem ředitelkou v základní škole, kam Pavlík dochází. Maminka samoživitelka se ocitla ve finanční tísni a na vše potřebné jí často nezbývají peníze. Příspěvek na školní obědy by Pavlíkovi zajistil pravidelnou, teplou a hodnotnou stravu. Maminka si v současné chvíli nemůže dovolit obědy financovat.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,498 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého syna, který se pral se zákeřnou leukémií

Pavlík (14 let) je můj poklad. Je to statečný kluk, který se nikdy nevzdává. Od svých 4 let bojoval s tou nejodpornější nemocí, s leukémií, a zvítězil. Pavlík je moje největší životní výhra a jako jeho matka jsem na něj neskutečně pyšná.

Pavlík žije pouze se mnou. Jeho otec je alkoholik o vůbec se o něj nezajímá. Pavlíkovi ale tatínek chybí. Je hodně nesmělý, dělá mu potíže bavit se s ostatními dětmi. Prošel si dokonce i šikanou. Děti se mu posmívají, že je chudý, že nemá ani mobilní telefon. Hodně ho to trápí, chtěl by mít to, co mají jeho vrstevníci. Já ale zcela sobecky mohu říct, že jsem šťastná, že ho mám. Jeho zdraví je pro mě tím nejdůležitějším.

Díky přátelům se mi daří všechno jakžtakž zvládat, ale s příchodem nového školního roku se naše výdaje opět šplhají do závratných výšin. Proto bych chtěla poprosit o příspěvek na školní obědy. Sama je Pavlíkovi zaplatit nemohu. Předem děkuji všem, kteří pomáhají.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě