Aby Patrik mohl na příměstský tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

příměstský tábor

Obrázek daru
Michaela Bunatá
Patron příběhu

Michaela Bunatá

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Patrika znám odmalička. Trpí atopickým ekzémem, který ho omezuje ve sportu a v koupání. Má řadu dalších zdravotních komplikací. Nemůže si užívat naplno dětství, jako jeho kamarádi ze školy a moc ho to mrzí. Byla bych ráda, kdyby mohl odjet na příměstský tábor, jeho maminka by byla ráda za jakýkoliv příspěvek. Moc děkuji.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,100 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Patrika, který by moc rád jel na příměstský tábor

Patrikovi je osm a žije sám s maminkou, která ho střeží jako oko v hlavě. Není divu. Patrik odmalička trpí atopickým ekzémem a dalšími zdravotními komplikacemi, například astmatem či různými alergiemi. Musí na něj dávat velký pozor, aby se jeho stav nezhoršil. Z toho důvodu Patrik často zameškává školu a nemůže se tolik vídat s kamarády.

Patrik by moc rád odjel na letní tábor, ale jeho zdravotní stav bohužel neumožňuje, aby kamkoliv odjel. Maminka ale ví, jak moc touží po nějakém dobrodružství a napadl ji příměstský tábor, kde by se mohl vídat s kamarády a zároveň přespávat v bezpečí domova.

Bohužel na tom není finančně nejlépe a nemůže Patrikovi tábor zaplatit. Patron dětí ale už Patrikovi jednou pomohl, takže maminka žádá o pomoc znovu a doufá, že se opět najdou dárci, díky kterým by měla o starost méně. Přispět Patrikovi na příměstský tábor můžete ještě dnes.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě