Aby se Anička mohla začlenit do normálního života

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

ergoterapii

Obrázek daru
Adéla Závorková
Patron příběhu

Adéla Závorková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Anička a její maminka jsou mojí klientskou rodinou v rané péči. Anička je velmi bystrá holčička, v mnohých znalostech předčí svoje vrstevníky. Zároveň je velmi citlivá na některé podněty, špatně snáší jakýkoli hluk, je citlivá na doteky, má hypersenzitivní projevy a také svalovou hypotonoii. Má strach z kontaktu s vrstevníky, nejde jí se zapojovat do hry. Odborníci ji doporučili ergoterapii a smyslovou integraci v PlaySI, které by Aničce mohly pomoci s intenzivní citlivostí smyslů a s podpořením svalů.

Celou částku se sice nepodařilo vybrat, s rodinou dítěte jsme ale našli způsob, jak za vybranou částku 3000 Kč pořídit alespoň část daru. Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Aničky

Moje dcera Anička je moc šikovná holčička. Baví ji deskové hry, ráda si prohlíží dětské časopisy. Jsou jí čtyři roky. Na první pohled se od ostatních dětí nijak neliší. Trpí však senzorickou integrací a svalovou hypotonií, což jí brání v kontaktu s jinými dětmi, protože se jich bojí. Nedokáže se tedy začlenit. Moc mě to mrzí, byla bych nesmírně ráda, kdyby si našla nějaké kamarády. Kvůli svému problému nechodí ani do školky. Děti jsou zkrátka dětmi. Křičí, pošťuchují se a pro Aničku jsou tyto věci velkým psychickým vypětím. Častokrát se v kolektivu dětí rozplakala.

Lékařka nám doporučila ergoterapii, která by mohla Aničce velmi pomoci. Léčba ovšem není úplně levná a nemůžeme si její úhradu dovolit. Proto se s prosbou o pomoc obracíme na vás. Budeme moc rádi za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě