Aby se Domča pěkně vyspal

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

patrovou postel s matracemi a šuplíky; zajišťuje MAXMAX.cz

Obrázek daru
Adéla Hráchová
Patron příběhu

Adéla Hráchová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Jako sociální pracovník docházím do rodiny Domči na pravidelná šetření, kde jsem poznala tři sourozence. Jedním z nich je Dominik. Dominik je velice hodný a kutilský typ. Rád pomáhá mamince s úklidem a mladší sestře opravuje hračky. Vše bere jako samozřejmost. Rodina se nachází ve finanční tísni a ráda bych jim za pomoci Patrona dětí pomohla. Děti spí bohužel pouze na matraci. Rodina bydlí v holobytě. Otec je zaměstnaný jako sanitář a matka je nezaměstnaná, jelikož má zdravotní problémy. Snažíme se pro ni najít zaměstnání, které by vyhovovalo zdravotnímu stavu. Po zaplacení všech poplatků už nezbyde na zakoupení vybavení. Vždyť děti si přece zaslouží mít krásný pokoj.

Celou částku se sice nepodařilo vybrat, s rodinou dítěte jsme ale našli způsob, jak za vybranou částku 4800 Kč pořídit alespoň část daru. Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek vypráví příběh Domči

Dominik je moc hodný chlapec, je na něj spolehnutí a hezky se stará o své sourozence. Hodně pomáhá i v domácnosti. Má srdce na pravém místě. Společně se svými dvěma sourozenci by si zasloužili hezčí dětský pokojíček. Momentálně totiž spí na matracích. Finanční situace v naší rodině není nejlepší a na vybavení dětského pokojíčku bohužel nezbývají finance. Rádi bychom proto touto cestou požádali dárce o příspěvek na nákup patrové postele, na které by se dětem spalo podstatně lépe. Budeme nesmírně vděční za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě