Aby se Eliášek dobře vyspal

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

Eliáškovu postel

Obrázek daru
Barbora Rustlerová, DiS.
Patron příběhu

Barbora Rustlerová, DiS.

sociální pracovník

Komentář patrona

Za Eliáškem a jeho rodinou dojíždím zhruba od ledna letošního roku jako terénní poradce Rané péče Krůček. Eliášek má největší podporu ve své statečné mamince, která s ním pracuje a dělá pro něj vše. Maminka je ale na domácnost sama a pobírá pouze rodičovský příspěvek, proto celá situace není pro rodinu vůbec lehká. Eliášek má více nezletilých sourozenců. Ti se snaží mamince v nelehké situaci pomáhat.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,923 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Eliáška

Můj syn Eliášek je veselý a hravý klučík, miluje autíčka a vše zajímavé, kulaté. Od ostatních dětí se však liší. Má autistické rysy a opožděný vývoj. Nemluví, nerozumí, nezvládá v jeho věku zdaleka nic, co jeho vrstevníci. Neumyje se, nenají, neobleče se. Po odchodu jeho tatínka je mu ještě hůř. Začal být více nervózní, více se pomočuje a jeho spotřeba plenek je větší a větší. Tím, jak je naše situace těžká, nemá Elík postýlku, má pouze provizorní spaní na zemi.

Ráda bych Eliáškovi poskytla jeho vlastní postel, aby měl důstojné zázemí a mohl se nerušeně vyspinkat. Bohužel je její pořízení momentálně nad mé finanční možnosti. Proto se s žádostí o pomoc obracím na vás. Budu ráda za každý příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě