společně za
lepší dětství

Otevřít menu Zavřít menu

Aby se Eliášek dobře vyspal

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

Eliáškovu postel

Obrázek daru
Barbora Rustlerová
Patron příběhu

Barbora Rustlerová

sociální pracovník

Komentář patrona

Za Eliáškem a jeho rodinou dojíždím zhruba od ledna letošního roku jako terénní poradce Rané péče Krůček. Eliášek má největší podporu ve své statečné mamince, která s ním pracuje a dělá pro něj vše. Maminka je ale na domácnost sama a pobírá pouze rodičovský příspěvek, proto celá situace není pro rodinu vůbec lehká. Eliášek má více nezletilých sourozenců. Ti se snaží mamince v nelehké situaci pomáhat.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,923 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Eliáška

Můj syn Eliášek je veselý a hravý klučík, miluje autíčka a vše zajímavé, kulaté. Od ostatních dětí se však liší. Má autistické rysy a opožděný vývoj. Nemluví, nerozumí, nezvládá v jeho věku zdaleka nic, co jeho vrstevníci. Neumyje se, nenají, neobleče se. Po odchodu jeho tatínka je mu ještě hůř. Začal být více nervózní, více se pomočuje a jeho spotřeba plenek je větší a větší. Tím, jak je naše situace těžká, nemá Elík postýlku, má pouze provizorní spaní na zemi.

Ráda bych Eliáškovi poskytla jeho vlastní postel, aby měl důstojné zázemí a mohl se nerušeně vyspinkat. Bohužel je její pořízení momentálně nad mé finanční možnosti. Proto se s žádostí o pomoc obracím na vás. Budu ráda za každý příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě