Aby se Eliška mohla připravovat do školy

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

notebook; zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Alena  Flašková
Patron příběhu

Alena Flašková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Jsem patronkou malé Elišky a s její maminkou se kamarádím od dětství. Ráda bych podpořila snahu její maminky o to, aby měla Eliška vhodné podmínky pro domácí výuku, když se nacházíme ve složité době plné omezení. Eliščina výuka je ztížena poruchami učení po prodělání neuroboreliozy s parézou lícního nervu. Moc by jí pomohl notebook, na kterém by se mohla učit a připravovat se do školy. Eliška si musí k vypracování úkolů půjčovat maminky chytrý telefon, což je dost náročné vzhledem k velikosti displeje. Eliška se mi také svěřila, že jí je líto, že se nemůže účastnit videohovorů s paní učitelkou a spolužáky, jelikož aplikace, přes kterou videohovory probíhají, není možné na telefonu stáhnout. Bohužel je Eliščina maminka samoživitelka, a tak si nemůže pořízení notebooku dovolit.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,989 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví Eliščin příběh

Eliška je hodná holčička a miluje přírodu. Postihla ji však ošklivá nemoc, kvůli které má nyní problémy s učením. Prodělala totiž neuroboreliozu s parézou lícního nervu a Bohmontovým syndromem. Tato nemoc ji poznamenala nejen zdravotně, ale způsobila u ní i poruchu učení.Je dysgrafik, je pomalejší a nesoustředí se dlouho. Trpí bolestmi hlavy. Není schopna si zorganizovat prostor. Ve škole má individuální vzdělávací plán.

Chodí na speciální doučování, kde pomocí tabletu vypracovává speciální cvičení na trénování paměti a logiky. Doučování tímto způsobem ji velice baví, více se soustředí a má to velice pozitivní vliv na její hodnocení ve škole. Nynější domácí výuka je pro ni dosti náročná, protože je vedena online. Z finančních důvodů si nemohu dovolit zakoupit notebook, který by ji usnadnil vypracovávání úkolů, dovolil by jí být v kontaktu se spolužáky a celkově usnadnil její přípravu do školy. Proto se s prosbou o pomoc obracím na vás. Budu ráda za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě