Aby se Filip mohl připravovat do školy

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

notebook; zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Lukáš Miřatský
Patron příběhu

Lukáš Miřatský

učitel

Komentář patrona

Filipa znám teprve krátce z pozice jeho třídního učitele. Filip studuje prvním rokem učební obor pekař na Střední škole obchodní Kolín. Je přátelský a komunikativní. Někdy vystupuje až příliš sebevědomě a suverénně, ale tím se nejspíš snaží zakrýt problémy doma. Je ohleduplný a vždy ochotný pomoci spolužákům i učitelům. Příspěvek na počítač či notebook mu určitě pomůže při domácí přípravě na vzdělávání a přispěje ke zlepšení studijních výsledků.

Celou částku se sice nepodařilo vybrat, s rodinou dítěte jsme ale našli způsob, jak za vybranou částku 1500 Kč pořídit alespoň část daru. Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví Filipův příběh

Filip je moc hodný kluk, který momentálně studuje na střední škole. Baví ho fotbal a věci okolo železnice. Momentálně však narazil na úskalí, jež s sebou přínáší absence počítače u nás v domácnosti. V době epidemii má velké problémy s přípravem učiva do školy, vytvářením nejrůznějších prezentací a plnění úkolů, které jsou zasílány online. Kvůli finanční situaci panující u nás v rodině je však nemožné notebook pořídit. Proto se s žádostí o pomoc obracíme na vás. Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě