Aby se Honza mohl zúčastnit turnaje v házené

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

účast na turnaji v házené (ubytování, doprava, strava apod.)

Obrázek daru
Zdeněk  Zbořil
Patron příběhu

Zdeněk Zbořil

trenér házené

Komentář patrona

Honza se do našeho házenkářského oddílu přihlásil na doporučení kamaráda. Už po pár týdnech jsem v něm poznal velký talent a je třeba zdůraznit, že k dnešnímu dni má nejlepší docházku na tréninky ze všech! Honza je oproti svým spoluhráčům jiný. Je zakřiknutý, asi už má ve svém mladém věku něco za sebou. Já s ním však pracuji moc rád. I ostatní děti ho začínají respektovat a kamarádit se s ním. Trénujeme 3x až 4x týdně po devadesáti minutách a o víkendu míváme zápasy a turnaje. Zanedlouho nás čeká velký turnaj a samozřejmě chceme, aby se ho Honza zúčastnil. Protože mu ale maminka nemůže uhradit výdaje spojené s turnajem, prosí o příspěvek Patrona dětí. Pojďme Honzovi pomoci. Tenhle kluk si to zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Nadějný házenkář Honza by se rád zúčastnil turnaje

Jedenáctiletý Honza je citlivý, kamarádský a upřímný kluk, někdy je však trošku zakřiknutý a nedůvěřivý. Miluje sport a ze všeho nejraději navštěvuje kroužek florbalu a házené. Se svými spoluhráči z házené se nyní připravuje na turnaj, který se bude konat v Praze, a děti se ho už nemůžou dočkat. Cesta, ubytování, jídlo i samotná účast na turnaji však něco stojí, u Honzíka doma na to ale nejsou peníze.

Honzík žije jen s maminkou, která je na výchovu syna od jeho 6 měsíců sama. Jeho otec ho téměř nezná, neustále putuje po věznicích a výživné mu nebylo stanoveno. Maminka se snaží Honzu všemožně podporovat a je na něj moc hrdá, finančně to však nemá lehké. A protože by byla velká škoda, kdyby Honza na turnaj nemohl odjet, rozhodla se maminka požádat o příspěvek Patrona dětí. Pojďme jí společně pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě