společně za
lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Požádejte o pomoc.

+
Moje zóna

Aby se Honza mohl zúčastnit turnaje v házené

Přispívali jste na

účast na turnaji v házené (ubytování, doprava, strava apod.)

Zdeněk  Zbořil
Patron příběhu

Zdeněk Zbořil

trenér házené

Komentář patrona

Honza se do našeho házenkářského oddílu přihlásil na doporučení kamaráda. Už po pár týdnech jsem v něm poznal velký talent a je třeba zdůraznit, že k dnešnímu dni má nejlepší docházku na tréninky ze všech! Honza je oproti svým spoluhráčům jiný. Je zakřiknutý, asi už má ve svém mladém věku něco za sebou. Já s ním však pracuji moc rád. I ostatní děti ho začínají respektovat a kamarádit se s ním. Trénujeme 3x až 4x týdně po devadesáti minutách a o víkendu míváme zápasy a turnaje. Zanedlouho nás čeká velký turnaj a samozřejmě chceme, aby se ho Honza zúčastnil. Protože mu ale maminka nemůže uhradit výdaje spojené s turnajem, prosí o příspěvek Patrona dětí. Pojďme Honzovi pomoci. Tenhle kluk si to zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Nadějný házenkář Honza by se rád zúčastnil turnaje

Jedenáctiletý Honza je citlivý, kamarádský a upřímný kluk, někdy je však trošku zakřiknutý a nedůvěřivý. Miluje sport a ze všeho nejraději navštěvuje kroužek florbalu a házené. Se svými spoluhráči z házené se nyní připravuje na turnaj, který se bude konat v Praze, a děti se ho už nemůžou dočkat. Cesta, ubytování, jídlo i samotná účast na turnaji však něco stojí, u Honzíka doma na to ale nejsou peníze.

Honzík žije jen s maminkou, která je na výchovu syna od jeho 6 měsíců sama. Jeho otec ho téměř nezná, neustále putuje po věznicích a výživné mu nebylo stanoveno. Maminka se snaží Honzu všemožně podporovat a je na něj moc hrdá, finančně to však nemá lehké. A protože by byla velká škoda, kdyby Honza na turnaj nemohl odjet, rozhodla se maminka požádat o příspěvek Patrona dětí. Pojďme jí společně pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě