Aby se Jirka mohl věnovat činnosti, která léčí

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

masérské lehátko; dar zajišťuje m.maserskestoly.cz

Obrázek daru
Ing. Petra  Hubová
Patron příběhu

Ing. Petra Hubová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Jirka je syn mé kamarádky a je to prima kluk. Aktivně se věnuje všemožným druhům lakrosu a musím zdůraznit, že velmi úspěšně – je v tomto sportu vážně moc dobrý. Od letošního roku studuje čtyřletý obor s maturitou Sportovní a rekondiční masér. Myslím si, že Jirka je kluk, který se pro tuto práci prostě narodil. Jeho rodina je již osmým rokem v nelehké finanční situaci, i přes to se o to málo, co mají, dělí s ostatními. Maminka totiž část své energie věnuje péči o nalezená koťátka, která následně umisťuje do nových domovů. Jirka a jeho sestra Jana jí v tom vydatně asistují. Jirkova rodina je momentálně ve stavu, kdy dokáží uhradit náklady nezbytné na bydlení, jídlo, zdraví a vzdělání, v omezené míře pak na zájmy a koníčky dětí. Na masérské lehátko, které teď Jirka potřebuje ke studiu, už ale peníze nejsou. Moc bych si přála, aby se podařilo nasbírat dostatek peněz na jeho vysněné skládací masérské lehátko, které potřebuje ke svému studiu. Dám ruku do ohně za to, že z něj ze 4 roky bude skvělý masér, který bude pomáhat lidem udržovat si své zdraví v co nejlepší kondici a mnoha lidem uleví od bolesti. Jeho ruce určitě pomohou i jeho mamince, která by masáž potřebovala denně. A třeba se Jirkovi dostane "pod ruku" někdo ze štědrých lidí, kteří mu na jeho studijní pomůcku přispějí. Za srdce vám děkuji!

Společně jsme vybrali
celou částku 5,040 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Jirky, který by jednou chtěl svým masérským uměním zbavit maminku veškeré bolesti

Šestnáctiletý Jirka začal letos studovat svůj vysněný obor Sportovní a rekondiční masér. Je to totiž sportovec tělem i duší a ví, jak moc jsou masáže důležité pro sportem unavené tělo. Jirka se věnuje lakrosu a jeho různým obměnám a strašně ho to baví. Týmový sport mu pomáhá zvládat ADHD, které dá člověku dost zabrat. A díky sportu také potkal spoustu skvělých dětí, což mě nesmírně těší.

Aby se Jirka mohl svému studiu věnovat naplno, potřeboval by skládací masážní lehátko, které by používal k procvičování svých masérských dovedností. Na třídní schůzce nám, rodičům, kladla paní učitelka na srdce, abychom děti nenechávali procvičovat masáže na zemi nebo na posteli, protože si tím samy kazí záda. Jenže já si nemohu dovolit Jirkovi lehátko koupit.

Své 2 děti, Jirku a Janičku, vychovávám sama a jsem v invalidním důchodu. I když se mi daří kromě základních potřeb uhradit svým dětem i sem tam nějaký ten kroužek a volnočasovou aktivitu, na něco peníze prostě nejsou. A proto prosím o pomoc prostřednictvím Patrona dětí.

Pro Jirku, a vlastně i pro mě je masérské lehátko hodně důležité. Protože jsem upoutána na invalidní vozík, tak vím, jak důležité je masírovat nejen tělo, které se hodně hýbe, ale i tělo, které se hýbat nemůže. Ráda budu člověkem, na kterém se bude Jirka zdokonalovat ve svých masérských dovednostech, protože je moc šikovný a má zázračné ruce.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě