Aby se mohl Pavel lépe připravovat na přijímačky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

notebook; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Eliška  Severynová
Patron příběhu

Eliška Severynová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Pavel je šikovný a učenlivý žák základní školy, který se chystá na přijímací zkoušky na střední školu. Aby však měl při přípravě stejné možnosti jako jeho spolužáci, potřebuje notebook. Jeho maminka, moje kamarádka, je však v tíživé finanční situaci a na notebook nemá peníze. A protože je mám oba moc ráda, rozhodla jsem se jim pomoci jako patronka jejich příběhu. Věřím, že se díky Patronovi dětí podaří potřebnou částku na notebook vybrat.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,784 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého syna, který se pral se zákeřnou leukémií

Pavel (15 let) je můj poklad. Je to statečný kluk, který se nikdy nevzdává. Od svých 4 let bojoval s tou nejodpornější nemocí, s leukémií, a zvítězil. Je mojí největší životní výhrou a jsem na něj neskutečně pyšná.

Pavel žije pouze se mnou. Jeho otec je alkoholik a vůbec se o něj nezajímá, vím však, že Pavlovi moc chybí. Syn je hodně nesmělý a dělá mu potíže bavit se s ostatními dětmi. Teď se hodně upnul na přijímací zkoušky na střední školu, které ho zanedlouho čekají. Učitelé dětem doporučují různé vzdělávací a přípravné online programy, díky kterým je jejich příprava na přijímačky efektivnější. Byla bych moc ráda, kdyby s nimi mohl pracovat i můj Pavel, bohužel však doma nemáme počítač ani peníze na něj.

Jsem v plném invalidním důchodu, a abych vše finančně zvládla, musí mi občas vypomoci přátelé. Když zaplatím nájem a potraviny, nezbyde mi už ani koruna. Dnešní doba je však taková, že se děti při studiu neobejdou bez spousty drahých pomůcek, mezi které patří i notebook. Nechci, aby byl Pavel kvůli tomu, že ho nemá, nějak znevýhodněn, proto vás moc prosím o příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě