Aby se mohla Monča věnovat tomu, co miluje

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kroužek gymnastiky (jeden školní rok)

Obrázek daru
Mgr. Martina  Kroutilová
Patron příběhu

Mgr. Martina Kroutilová

pracovnice Rané péče

Komentář patrona

Monička je mladá slečna, která má hodně energie. Mimo jiné má diagnostikované ADHD, a proto potřebuje kroužek, kde by mohla energii upustit a kde by se cítila dobře. Takový kroužek již delší čas navštěvuje (gymnastiku), ale bohužel se nejedná o nejlevnější volnočasovou aktivitu. Monička má ještě tři další sourozence, kteří mají také zdravotní obtíže a pro rodiče je péče o všechny 4 děti náročná - jak finančně, energeticky, tak i časově. Pokud máte chuť pomoci mladé dívce, aby mohla dál sklízet úspěch na poli gymnastiky (jelikož je v tom vážně dobrá!), přispějte alespoň malou částkou. Rodina a hlavně Monička bude moc ráda!

Tento příběh byl bohužel zrušen. Dary se ale nikde neztratily. Podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Monči

Monča je moc šikovná holčička, která má ze všeho nejraději pohyb. Trpí ADHD, a tak je pro ni velice důležité mít aktivitu, během které může nadbytek své energie vybít. Gymnastika ji velice baví a je v ní neskutečně dobrá. Máme však ještě tři děti, které májí také zdravotní obtíže (Jarek 19 let - DMO, epilepsie, středně těžká mentální retardace, Pavlík 12 let - lehká mentální retardace, epilepsie, Kristýnka 2 roky - strabismus, opoždění psychomotorického vývoje). Je to pro nás velmi časově, energeticky i finančně náročné. Zajistit všem dostatečnou péči a vyžití je nad naše možnosti.

Proto se s prosbou o pomoc obracíme na Patrona dětí. Moc by nám pomohlo, kdyby dárci přispěli na uhrazení kroužku gymnastiky, aby se Monča mohla nadále věnovat tomu, co nade vše miluje.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě