Aby se mohla Nelinka připravovat do školy

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

notebook; zajišťuje MALL.cz

Obrázek daru
Bc. Lenka Hurtová
Patron příběhu

Bc. Lenka Hurtová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S maminkou Nely spolupracuji již druhým rokem na zlepšení jejich nelehlé situace. Maminka je samoživitelka, žije společně s Nelou a jejím bratrem v azylovém domě. Přišla o práci v restauraci, která byla uzavřena z důvodu epidemie. Nelinka je šikovná slečna, má ráda sport. Maminka Nely se mi zmínila o potížích při domácí výuce. Nelinka totiž nemá počítač, na kterém by mohla připravovat věci do školy.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,603 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své dcery Nelinky

Moje dcerka chodí do čtvrté třídy a má ráda sportovní aerobik, je sportovně nadaná. Je spolehlivá a samostatná. Od března 2020 je doma, nechodí do školy, ani na tréninky aerobiku. Školu uzavřeli kvůli epidemii. Domácí příprava do školy a psaní úkolů je pro ni obtížné, nemá totiž kde vypracovat úkoly, ke kterým potřebuje počítač. Velmi by jí pomohlo, když by měla vlastní notebook.

Já si jeho koupi bohužel nemohu dovolit. Jsem samoživitelka, otec dětí mi nepřispívá na výživné. Pobýváme v azylovém domě. Po vyhlášení nouzového stavu jsem přišla o práci. Proto bych o pomoc ráda požádala vás. Budu vděčná za každý příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě