Aby se Péťa a jeho sourozenci hezky vyspali

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

patrovou postel pro tři děti včetně úložného prostoru a tří matrací; zajišťuje MAXMAX.cz

Obrázek daru
Mgr. Kamila Langhammerová
Patron příběhu

Mgr. Kamila Langhammerová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Péťu a jeho sourozence znám několik měsíců. Chodím do rodiny jako sociální pracovnice Oblastní Charity Jičín a podporuji maminku samoživitelku čtyř dětí, aby měla dostatek sil a energie zvládnout výchovu dětí a péči o ně sama. Péťa a jeho sourozenci včetně maminky jsou moc fajn, snaží se situaci zvládat, vzájemně si pomáhají a mají se rádi. Přirozeně v rodině schází dostatek financí. Nyní děti nutně potřebují patrovou postel zdravotní s výsuvným lůžkem a rodina si ji nemůže z vlastních prostředků pořídit. Přimlouvám se za ně, aby se našli dárci a pomohli rodině postel pořídit.

Celou částku se bohužel nepodařilo vybrat. Dary se ale nikde neztratily, podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Péti

Péťa je citlivý, uzavřený chlapec, ve škole je neprůbojný a bohužel musel čelit šikaně. Má rád zvířata, špenátovou polévku od maminky a různé společenské hry. Má také další tři sourozence, se kterými si ovšem velmi rozumí. Jsou to skvělé děti. Finanční situace u nás v rodině není dobrá. S manželem se rozvádíme a finančně mi nijak nepomáhá. Proto jsem na vše sama. Do práce momentálně nechodím, protože jsem doma na mateřské dovolené s nejmladším členem naší domácnosti. Děti by potřebovaly nové postele, aby se dobře a klidně vyspaly. Bohužel není v mých silách postele pořídit, a proto se s prosbou o pomoc obracím na vás. Budu nesmírně vděčná za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě