Aby Sebík mohl chodit do školky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školkovné v dětské skupině Brouček Zlín, duben - srpen

Obrázek daru
Jaroslava Pavlíčková
Patron příběhu

Jaroslava Pavlíčková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Se Sebíkovou rodinou spolupracuji jako terénní asistentka. Rodina se potýká s finanční nepřízní z důvodu nezajištěného stabilního zázemí. Maminka se často stěhovala, ale teď se i s dětmi usadila a našla si zaměstnání. Sebíkovi a jeho bratrovi to nesmírně prospěje. Maminka by byla ráda, kdyby mohl Sebík navštěvovat dětskou skupinu v novém místě bydliště a žádá proto Patrona dětí o příspěvek na školkovné.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,828 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svého syna Sebíka, který moc rád chodí do školky

Sebík je můj mladší syn. Je to můj tříletý šikůlek, který má rád vláčky, traktory, svého staršího brášku a společnost jiných dětí. Vždycky si přál velkou partu kamarádů a tu našel v dětské skupině Brouček, kam jsem ho přihlásila. Dětský kolektiv mu velmi prospívá a ráda bych, aby do školky docházel i nadále. Bohužel ale nemám dostatek peněz na školkovné.

Momentálně žijeme v azylovém domě, já a chlapci jsme se předtím hodně stěhovali. Na všechno jsem sama, otec na chlapce nijak nepřispívá, ani se o ně nezajímá. Nyní ale mám stálé zaměstnání a jsem si jista, že časem najdu byt, aby měly děti pevné zázemí.

Mám dostatek peněz na to, abych zajistila v dětské skupině Sebíkovi stravné, ale na školkovné mi peníze naneštěstí nezbývají. Žádám proto Patrona dětí o pomoc. Sebík to má ve školce moc rád a nerada bych, aby o ni přišel. Moc by se mu stýskalo po kamarádech. Mnohokrát děkuji za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě