Aby si Dominik mohl jít za svým snem

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hokejovou výstroj - brankářský set: betony a rukavice, brankářská vesta, nákrčník

Obrázek daru
Rudolf Marosz
Patron příběhu

Rudolf Marosz

sociální pracovník v Šanci podaná ruka

Komentář patrona

Dominikovu rodinu znám již velmi dlouho. Vidím, jak se jeho rodiče snaží vypořádat se svou minulostí a jak se úspěšně posouvají vpřed. Těším se, že se jim již povedlo překonat mnoho potíží a že mají chuť bojovat i nadále. Ještě víc mě těší, že přebrali odpovědnost za svůj život, ale nebojí se poprosit o pomoc, pokud něco nejde. Vyřešili si insolvenci a mnoho jiných těžkých záležitostí a dnes se snaží pomoci také lidem, kteří jsou v otázce boje se závislostí teprve na začátku cesty. Dominik je velmi živý kluk a všude, kam přijde, je ho plno. Nikdy se nezapomene zmínit o hokeji, o tom jaký byl trénink, jak se těší na ten příští, nebo na zápas a také o svých snech, kde by rád hrál. Rodina vychází s minimem financí, proto si v podstatě nemohou dovolit nákladnou hokejovou výstroj. Určitě by jim udělalo ohromnou radost, kdyby mohl Dominik pokračovat v tréninku v nové výstroji.

Společně jsme vybrali
celou částku 17,500 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Dominika

Dominiček je velmi živé dítě, je neustále v pohybu a je naprosto zamilovaný do hokeje. Trénuje jak na hráče, tak na brankáře. Jeho zápal se přenesl na celou rodinu a všichni mu moc fandíme. Je to 6 let, kdy jsme s manželem vyšli ze závislosti, a od té doby stále narovnáváme, co jsme pokazili. Není to vždy jednoduché, ale rozhodli jsme se obstát, a tak bojujeme. Máme 3 statečné spolubojovníky, kteří nás podporují svými úsměvy, láskou a nadšením do života. Bohužel ještě stále musíme splácet dluhy, které nejsou zrovna malé, a tak našim dětem nemůžeme dopřát vše, co by si přály, a někdy potřebujeme pomoci i s tím co potřebují.

Patron dětí nám již jednou pomohl s výstrojí a Dominiček v ní hodně gólů vychytal, nicméně Dominik vyrostl, takže některé části mu jsou již malé. Také se neobjednávala zcela kompletní výstroj, a protože se ukázalo, že Domča má talent, bylo by fajn, aby jeho výstroj byla kompletní a jeho trénink plnohodnotný. Výstroj je však velmi nákladná a bez vaší pomoci to nezvládneme. Budeme moc vděčná za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě