Aby si Klárka udržela dobrou náladu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

elektroakupunkturu (10 sezení)

Obrázek daru
Roman Földes
Patron příběhu

Roman Földes

rodinný přítel

Komentář patrona

Klárku znám už od narození. Jsem rodinný známý. Je to úžasná holčička. Je moc šikovná a upovídaná, akorát ji trápí nekonečné ekzémy. V poslední době se jí ovšem začíná dařit. Už spinká i několik hodin denně. Jenže veškeré léčby jsou finančně náročné a pro rodiče malé Klárky už to začíná být neúnosné. Proto bych byl vděčný za každý příspěvek na její léčbu, aby mohla mít už konečně dětství, jaké si zaslouží.

Společně jsme vybrali
celou částku 10,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Klárky

Klárka je úžasná malá holčička, která si ráda zpívá, a když to její zdravotní stav dovolí, hraje si venku. Trpí totiž na těžký ekzém s bakteriální infekcí. Má ho bohužel po celém těle. Díky terapiím bicomem se však její stav rapidně zlepšil. Díky bicomu má kůži mnohem jemnější, nepraská tolik a více se hojí, také se jí zlepšuje denní spánek - díky terapiím spí v klidu i tři hodiny. Má pak lepší náladu a hraje si.

Bohužel terapie nejsou hrazeny pojišťovnou a jejich cena je vysoká. Jako rodina to finančně nezvládneme. Proto se s prosbou o pomoc obracíme na vás. Děkujeme předem za jakékoliv příspěvky.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě