společně za
lepší dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Aby Zuzanka mohla plnit úkoly do školy

Přispívali jste na

notebook pro domácí výuku, dar zajišťuje MALL.cz

Martina Komárková
Patron příběhu

Martina Komárková

učitelka

Komentář patrona

Se Zuzankou a její rodinou jsem se setkala v rámci svého povolání pedagoga včasné péče. Zuzanka pochází ze sociálně znevýhodněného prostředí, z rodiny s velmi nízkým sociálním statutem. Její maminka má na starosti dalších osm dětí, je velmi snaživá a snaží se Zuzanku ve vzdělání podporovat. Bohužel dnes je celá společnost odkázána na online komunikaci, a protože Zuzančina rodina nedisponuje notebookem, je komunikace s nimi velmi obtížná. Ani nemluvím o tom, že Zuzanka nemá přístup ke školním úkolům, ani k doučování. Žádám proto touto cestou o dar na notebook pro Zuzanku, aby se upevnily základy po dobu jejího vzdělávání doma.

Společně jsme vybrali
celou částku 9,223 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Zuzanky, jejíž rodina se nachází ve finanční tísni

Zuzanka je sedmiletá dívenka, která v tomto školním roce nastoupila do první třídy. Do učení se pořádně zakousla, chodila i na doučování, paní učitelka si ji nemohla vynachválit. Zuzanka bohužel pochází z početné sociálně znevýhodněné rodiny, která se potýká s finančními problémy, které se zhoršily s epidemií koronaviru.

Zuzanka se teď musí učit doma, ale protože v rodině není jediný notebook nebo jiné zařízení, na kterém by mohla úkoly vypracovávat, je její snaha marná. Zatímco jiné děti procvičují čtení a psaní na internetu a plní úkoly, které jim do systému zadávají paní učitelky, Zuzanka je čím dál tím víc pozadu. A protože je rodina ve finanční tísni, prostředky na zakoupení notebooku pro studijní účely nejsou.

Zuzanka je ale vzorná žákyně a byla by škoda, kdyby se nemohla dál vzdělávat. Její maminka se proto rozhodla podat žádost Patronovi dětí a za jakýkoliv příspěvek na notebook pro Zuzanku bude celá rodina vděčná.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě