Adámkovi a Lauře na nové postele

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

2 postele; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Mgr. Hana  Balcarová
Patron příběhu

Mgr. Hana Balcarová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Jsem doprovázející pracovník babičky/pěstounky dětí. S rodinou spolupracuji od října roku 2017 a minimálně jednou měsíčně se s pěstounkou i dětmi vídám. Adam je velmi živé dítě, leze na nábytek a nemá zábrany, takže musí být pod neustálým dohledem. Je také velmi zvídavý a fixovaný na členy rodiny. Laura chodí od září do školky a je moc šikovná. Když má však matka období, kdy se s dětmi nevídá, těžce to nese. Rodinné prostředí je jinak dobré a vřelé, děti jsou dobře vedeny. Pěstounka pro svou rodinu na přelomu roku vybojovala větší byt a během loňského roku jsme také společně zařídily oddlužení, takže se jim snad blýská na lepší zítřky. Rodina však musí vyjít s minimem financí, proto jsme se obrátily na Patrona dětí s žádostí o pomoc s nákupem nových postelí. Ty dětem zajistí kvalitní spánek a doma vytvoří útulnější prostředí.

Společně jsme vybrali
celou částku 8,277 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Babička nemá dostatek peněz na postele pro svá vnoučata

Adam a Laura jsou má vnoučata, která mám už 2 roky v pěstounské péči. Jejich rodiče užívali návykové látky, proto jim byly děti odebrány. Původně měly putovat do dětského domova, to jsem ale nemohla dopustit. Matka se s dětmi občas vídá, otec se o ně však vůbec nezajímá.

Adámkovi jsou dnes 2 roky a je to můj malý ďáblík. Rád se dívá na Teletubbies a Bořka stavitele. Pětiletá Laurinka už chodí do školky a moc se jí tam líbí. Ráda mi pomáhá s vařením, maluje a vyrábí sliz. V poslední době pozoruji, že vyrábění slizu je u dětí velký hit.

Ráda bych teď Lauře i Adámkovi pořídila nové postele. Adámkova postýlka je stará a rozbitá a Laurinka se dříve hodně počůrávala, takže si svoji postel úplně zničila. Protože však kromě vnoučat pečuji ještě o dva hendikepované syny, nezbývají mi po zaplacení všeho nutného žádné finanční prostředky. Proto prosím o pomoc s nákupem postelí vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě