společně za lepší
dětství

Znáte dítě, které potřebuje pomoci?
Přidejte jeho příběh.

+
Moje zóna

Adamovi na lyžařský výcvik

Přispívali jste na

lyžařský výcvik v rámci školy

Mgr. Jana  Schilderová
Patron příběhu

Mgr. Jana Schilderová

zástupkyně ředitele základní školy

Komentář patrona

Jsem učitelkou na základní škole a učím čtrnáctiletého Adama. Zároveň působím jako zástupkyně ředitele naší školy, takže jsem obeznámena s rodinnou situací, o které jsem s Adamem také hovořila. Adamova maminka od nich utekla a tatínkovi zanechala tři děti (2 roky, 9 let, 14 let). Ten se snaží situaci zvládnout, jak se dá, bohužel však musel přestat pracovat, aby se postaral o nejmenší dítě. Nyní stojí před problémem, jak Adamovi zaplatit lyžařský výcvik pořádaný školou. Tatínek, momentálně na rodičovské dovolené, nemá peněz nazbyt. Situaci se ale snaží řešit a hledá způsoby, jak Adamovi lyžařský výcvik dopřát. Já bych ho v jeho snaze ráda podpořila, proto jsem se rozhodla stát se patronkou Adamova příběhu.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek, který je na rodičovské dovolené, nemá dostatek peněz na úhradu lyžařského výcviku

Čtrnáctiletý Adam žije se svým tatínkem a dvěma sourozenci (ve věku 2 a 9 let). Jejich maminka od nich ze dne na den odešla. Tatínek tak musel přestat pracovat, aby se mohl postarat o nejmenší dítě, a i když se snaží, aby dětem nic nescházelo, bez pořádného platu je to hodně těžké.

Adam je kamarádský a chytrý kluk, který nosí ze školy hezké známky. Když je potřeba, nebojí se postarat o mladší sourozence, s nimiž skvěle vychází – je to jejich velký bráška. V letošním školním roce by rád jel na lyžařský výcvik. Umět lyžovat je totiž jeho velký sen a navíc by to se spolužáky byla velká legrace.

Tatínek, který je na rodičovské dovolené, mu ale lyžák v rámci školy zaplatit nemůže. Obrátil se proto na Patrona dětí, kde věříme, že se nám společně podaří vybrat dostatek peněz, díky kterým bude Adam moci brázdit svahy a na chvíli vypustit z hlavy všechny starosti.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
z částky, kterou darujete.

Vždy vám pošleme zprávu, až dar předáme dítěti.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vzdělání
Zbývá 19 dní
Vzdělání
Zbývá 19 dní
Učebnice do školy pro Vlaďku
1,000 Kč
Cílová částka 3,387 Kč
Podpořit příběh
Vzdělání
Zbývá 25 dní
Školní pomůcky pro Denise
500 Kč
Cílová částka 2,353 Kč
Podpořit příběh