Adamovi na lyžařský výcvik

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

lyžařský výcvik v rámci školy

Obrázek daru
Mgr. Jana  Schilderová
Patron příběhu

Mgr. Jana Schilderová

zástupkyně ředitele základní školy

Komentář patrona

Jsem učitelkou na základní škole a učím čtrnáctiletého Adama. Zároveň působím jako zástupkyně ředitele naší školy, takže jsem obeznámena s rodinnou situací, o které jsem s Adamem také hovořila. Adamova maminka od nich utekla a tatínkovi zanechala tři děti (2 roky, 9 let, 14 let). Ten se snaží situaci zvládnout, jak se dá, bohužel však musel přestat pracovat, aby se postaral o nejmenší dítě. Nyní stojí před problémem, jak Adamovi zaplatit lyžařský výcvik pořádaný školou. Tatínek, momentálně na rodičovské dovolené, nemá peněz nazbyt. Situaci se ale snaží řešit a hledá způsoby, jak Adamovi lyžařský výcvik dopřát. Já bych ho v jeho snaze ráda podpořila, proto jsem se rozhodla stát se patronkou Adamova příběhu.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Tatínek, který je na rodičovské dovolené, nemá dostatek peněz na úhradu lyžařského výcviku

Čtrnáctiletý Adam žije se svým tatínkem a dvěma sourozenci (ve věku 2 a 9 let). Jejich maminka od nich ze dne na den odešla. Tatínek tak musel přestat pracovat, aby se mohl postarat o nejmenší dítě, a i když se snaží, aby dětem nic nescházelo, bez pořádného platu je to hodně těžké.

Adam je kamarádský a chytrý kluk, který nosí ze školy hezké známky. Když je potřeba, nebojí se postarat o mladší sourozence, s nimiž skvěle vychází – je to jejich velký bráška. V letošním školním roce by rád jel na lyžařský výcvik. Umět lyžovat je totiž jeho velký sen a navíc by to se spolužáky byla velká legrace.

Tatínek, který je na rodičovské dovolené, mu ale lyžák v rámci školy zaplatit nemůže. Obrátil se proto na Patrona dětí, kde věříme, že se nám společně podaří vybrat dostatek peněz, díky kterým bude Adam moci brázdit svahy a na chvíli vypustit z hlavy všechny starosti.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě