Adamovi a Viktorovi na patrovou postel

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

patrovou postel včetně dvou matrací, dar zajišťuje MAXMAX.cz

Obrázek daru
Petra  Švandová
Patron příběhu

Petra Švandová

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou jsem se seznámila při výkonu svého povolání sociální pracovnice v sociálně aktivizační službě pro rodiny s dětmi. Maminka je v současné době na rodičovské dovolené s mladším synem Viktorem, starší syn Adam by měl v příštím roce nastoupit na odborné učiliště. Vzhledem k tomu, že je maminka na syny sama, nemá finanční prostředky na mimořádné výdaje, například na vybavení do dětského pokoje. Chlapci by teď potřebovali novou postel. Maminka podala žádost o pomoc Patronovi dětí, za poskytnutou pomoc by byla moc vděčná a chlapci by měli obrovskou radost.

Společně jsme vybrali
celou částku 10,276 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh bratrů Adama a Viktora, kteří by potřebovali nový nábytek do pokojíčku

Adam a Viktor jsou bráchové. Viktorovi budou tři roky a je to veselý klouček, který rád tančí a kope do balonu. Šestnáctiletý Adam se o něj stará a je to všeobecně šikovný a ochotný kluk, který by měl v příštím roce nastoupit na odborné učiliště. Bohužel jako malý kluk přišel o tátu a pořád jsou dny, kdy se mu po něm stýská. Viktor sice otce stále má, ale ten o něj nejeví zájem. Kluci naštěstí mají obětavou a milující maminku, která dělá všechno, co jim na očích vidí.

Peněz ale v rodině není mnoho. Maminka je na výchovu chlapců sama. Šetří, kde se dá, a chlapci mají všechno, co potřebují, ale bohužel si nemůže dovolit žádné větší výdaje. Adam a Viktor by teď potřebovali nový nábytek do svého společného pokoje, konkrétně patrovou postel. Tu si ale jejich maminka nemůže dovolit koupit. Protože by ale pořádná postel měla být pro děti samozřejmostí, rozhodla se podat žádost Patronovi dětí a upřímně děkuje za jakýkoliv příspěvek.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě