Adélka potřebuje psací stůl a židličku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

psací stůl do dětského pokoje s židlí; zajišťuje firma Maxmax.cz

Obrázek daru
Fahima Nedorostová
Patron příběhu

Fahima Nedorostová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

S maminkou Adélky se znám tři desítky let, jsme spolu stále v kontaktu. Vím, že se snaží maximálně, ale že to nemá jednoduché, protože je rozvedená sama s dvěma dětmi. Na něco zkrátka chybějí peníze. Moc bych si přála, aby se podařilo vybrat dost peněz na psací stůl a židli k němu pro Adélku. Hodně by jí to pomohlo, protože ten starý, na kterém dosud psala úkoly, se už doslova rozpadl.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,557 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka Adélky se trápí, že nemá na nový psací stůl. Pomůžeme Adélce k pohodlnější přípravě do školy?

Dcera Adélka od narození trpí nemocí svalů, takže se musí stále a opakovaně podrobovat různým vyšetřením. Znamená to pro ni komplikovanější dětství, než mají její vrstevníci. Přesto je to veselá holka plná lásky.

Já ale moc dobře vím, že ne vždy je jí tak veselo, jak může na okolí působit. Vedle hypotonie svalů trpí ještě celiakií, a to ji trápí možná nejvíc... Nemůže si totiž dávat všechny dobroty, na které má většinou velikou chuť. Obavy jsem o ni měla letos v únoru, protože byla na operaci. V hlavě jí vyrostl nezhoubný nádor, který bylo třeba odstranit. Adélku totiž trápily silné bolesti. Adélka má dětský pokoj společně se svým bratrem. V tuto chvíli nemá ani jeden z nich psací stůl. Ten, co měli, byl už starý a rozpadl se.

Jelikož jsem na děti sama a mám stále spoustu výdajů, nemůžu si dovolit jim nové stoly pořídit. Měla bych velikou radost, kdyby už Adélka nemusela úkoly psát na zemi nebo u stolu v kuchyni. Školní potřeby také zatím ukládá v polici nebo v úložném prostoru pod postelí, což není pohodlné.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě