Adriance na letní tábor u koní

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor u koní

Obrázek daru
Mgr. Pavla  Vybíralová
Patron příběhu

Mgr. Pavla Vybíralová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Adrianku znám 5 let, je to kamarádka mojí dcery. Její rodiče se dostali do tíživé finanční situace, ale svoji situaci řeší. Jsou to velmi milí, obětaví lidé, kteří se snaží, aby Adrianka prožila krásné dětství. Všechno jí ale dopřát nemohou. Adrianka miluje koně, chodí pomáhat na statek a využívá každé příležitosti, kdy se může své zálibě věnovat. Jejím přáním je jet na dětský tábor ke koním, poznat nové kamarády a prožít příjemný prázdninový týden.

Společně jsme vybrali
celou částku 3,300 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, jak ho napsal osud

Desetiletá Adrianka žije se svými rodiči v pronajatém domku. Miluje koně a veškerý volný čas věnuje právě jim. Ráda by jela na letní tábor, který je zaměřený na péči o koně a jízdu na nich. Rodičům však na zaplacení tábora nezbývají peníze.

Rodina se bohužel dostala do dluhové pasti. Tatínek byl dlouhodobě nemocný a pro maminku bylo obtížné najít si s malým dítětem a nemocným manželem práci. Situaci tak řešili půjčkami. Teď už oba pracují a své dluhy poctivě splácí. Na některé věci ale stále nejsou peníze. Rodiče jsou z toho nešťastní, protože vědí, že Adrianka doplácí na jejich chyby – nikdy neměla pořádné prázdniny, nikdy s ní nebyli na dovolené.

Možnost zúčastnit se letního tábora by byla splněním jejího velkého snu. Pomůžeme Adriance tento sen zrealizovat?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě