Aktovka a školní pomůcky pro Sašenku

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školní pomůcky do 3. třídy; dar zajišťuje Sevt.cz

Obrázek daru
Taťána  Hrušková
Patron příběhu

Taťána Hrušková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Sašenka bydlí s maminkou, tatínkem a 4 sourozenci. Maminka je bohužel nemocná, finanční zajištění rodiny tak leží jen na tatínkovi. Ten se snaží, jak může, peněz je v rodině ale zoufale málo. A tak se jim snažím finančně vypomáhat, ne vždy je to ale v mých možnostech. Sašenka teď potřebuje školní potřeby včetně aktovky, rodiče jí je ale nemohou pořídit. Rozhodli se proto s mojí podporou požádat o pomoc.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,745 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Sašenky, která má nemocnou maminku

Sašenka za nedlouho oslaví své deváté narozeniny. Je to šikovná a tichá dívenka, která se snaží všem pomáhat. Nebojí se postarat o své mladší sourozence a neváhá se zapojit do prací v domácnosti. Pro maminku je velkou oporou.

Sašenka v září nastoupí do 3. třídy a rodiče ví, že jí musí pořídit novou aktovku i další školní potřeby. Protože se ale potýkají s finanční tísní, nemohou jí potřebné věci nakoupit. Kromě Sašenky totiž vychovávají další 4 děti. Tatínek sice pracuje, částečně se ale stará o maminku. Ta je vážně nemocná a v současné době prochází chemoterapií. Pro tatínka není snadné všechno finančně utáhnout a teď nastala situace, kdy už na školní pomůcky nejsou peníze.

Sašenka se ale bez pořádného batohu, pouzdra, tužek a sešitů ve škole neobjede. Rodiče se tak obrátili na Patrona dětí a doufají, že se potřebná částka na školní pomůcky podaří vybrat. Pojďme jim společně pomoci.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě