Alence na kroužek, který ji opravdu baví

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

sportovní kroužek kin-ball; dar zajišťuje Kin-ball Parbubice

Obrázek daru
Barbora Bartakovičová, DiS.
Patron příběhu

Barbora Bartakovičová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou Alenky spolupracuji v rámci Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Alenka žije se svou maminkou, která chodí řádně do zaměstnání. Její výplata pokryje nájemné, obživu a hygienu. Zbylé finance rodině vystačí na pokrytí nečekaných či nepravidelných výdajů a výdajů spojených se školou. Otec se na péči a výchově Alenky nijak nepodílí. Díky finančnímu příspěvku bude Alenka moci navštěvovat oblíbený kroužek a vyplní tak řádně svůj volný čas. Na kroužku má kolektiv, ve kterém je spokojená.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,800 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, který osud napsal pro Alenku

Třináctiletá Alenka žije se svojí maminkou v malém městském bytě. Maminka pracuje jako prodavačka v obchodním domě a v rámci svých finančních možností se snaží dát Alence maximum. Ze svého platu uhradí nájem, jídlo a případné další nepravidelné výdaje. Bohužel už nezbývají peníze na vytvoření finanční rezervy.

Alenka měla možnost si letos vyzkoušet nový kolektivní sport, tzv. kin-ball, kterému zcela propadla. Poznala tam nové kamarády a začlenila se do kolektivu stejně nadšených dětí. Maminka by byla ráda, kdyby se Alenka mohla při kin-ballu vídat se svými kamarády i příští školní rok, bohužel jí ale sama kroužek zaplatit nemůže. Protože nemá možnost požádat o pomoc nikoho z rodiny, obrátila se na Patrona dětí.

Alenka je zdravá a aktivní slečna, která potřebuje, tak jako každé dítě, smysluplně využít svůj volný čas. A kin-ball je pro ni přesně to pravé. Přispějme proto Alence a dejme jí šanci věnovat se tomu, co ji opravdu baví.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě