Aleškovi na letní tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor

Obrázek daru
Marek  Rada
Patron příběhu

Marek Rada

rodinný přítel

Komentář patrona

S Aleškem a jeho rodinou se známe velmi dobře. Často se navštěvujeme a občas si společně chodíme zahrát fotbal. Alešek je aktivní kluk, který kvůli nedoslýchavosti nosí naslouchadla. Ta ho ale v ničem nebrzdí, naopak ho motivují k tomu, aby se usilovnou prací vyrovnával svým slyšícím vrstevníkům. Alešek by teď rád odjel na tábor, který je pro akčního kluka, jako je on, přesně tím pravým. Na táboře navíc nikdy nebyl. Bohužel, v rodinném rozpočtu se peníze na zaplacení tábora nenajdou. Proto spolu s maminkou prosíme o pomoc prostřednictvím Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka samoživitelka vypráví příběh svého syna

Jsem maminkou desetiletého Aleška, který neslyší na obě uši. Musí nosit naslouchadla, už si na ně ale docela zvykl. Chodí do běžné školy, kde je mezi zdravými dětmi. Je to šikovný kluk, kterého paní učitelka chválí. Ničeho se nebojí a ve všem se chce vyrovnat svým spolužákům. Jen tak se nevzdává a já jsem na něj moc pyšná.

Aleš má hodně rád pohyb. Miluje florbal a jízdu na kole, rád si rovněž zatančí. Svůj volný čas pak nejraději tráví s kamarády. Nesnáší nudu, takže pořád vymýšlí, co by se tak dalo ještě podniknout. Nedávno přišel domů s tím, že by rád odjel na letní tábor, kde to bude podle jeho slov „absolutně nejlepší“. Ráda bych mu letní tábor dopřála, vím, že by si ho nesmírně užil, protože se ale sama starám o 3 děti, nemohu si takový výdaj dovolit.

Je nesmírně těžké, když musíte svému dítěti říct, že to, co je pro mnoho jeho kamarádů samozřejmostí, je pro nás nadstandardem, který si nemůžeme dovolit. Protože ale pro Aleška udělám všechno na světě, rozhodla jsem zkusit své štěstí a požádat o pomoc vás.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě