Alexovi na nové školní pomůcky

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

Školní pomůcky (školní batoh, sáček na obuv a penál)

Obrázek daru
Mgr. Karolína  Šilarová
Patron příběhu

Mgr. Karolína Šilarová

Vedoucí služeb pro rodiny s dětmi, oblastní charita Pardubice

Komentář patrona

S rodinou spolupracuji jako sociální pracovnice jeden rok v rámci sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi Oblastní charity Pardubice. Rodině se snažím pomoci v těžké životní situaci a snažím se ji podpořit v jednotlivých krocích směřujících k celkové spokojenosti rodiny.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,725 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Pomoc Alexovi a jeho mamince, která je v invalidním důchodu a tak v tíživé finanční situaci.

Se svými dvěma dětmi, desetiletým Alexem a o dva roky mladší těžce nemocnou Emilkou, žiji v pronajatém bytě 1+1 se základním vybavením. Jsem matka samoživitelka. Své děti vychovávám sama bez pomoci. Ocitla jsem se ve finanční tísni z důvodu špatného zdravotního stavu. V minulosti jsem onemocněla pneumokokovou meningitidou a upadla do kómatu. Děti byly na přechodnou dobu v dětském domově, protože se o ně neměl kdo starat. Pobírám 1. stupeň invalidního důchodu, takže mám peníze na uhrazení základních životních potřeb. Nezbývají mi finance na výlohy spojené se školou, zejména školní pomůcky. Moje děti vždy měly věci obnošené, i proto by byly moc rády za nové vybavení do školy. Ráda bych touto cestou požádala o vaši pomoc a příspěvek, který poslouží k nákupu školních pomůcek pro obě děti.

Alexovi by udělal největší radost nový školní batoh, penál a sáček na obuv. Alex je velmi usměvavý milý chlapec. Má moc rád hry na počítači, rád ale tráví čas i ve společnosti svých vrstevníků a kamarádů. Nejraději si s nimi hraje venku.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě