Alisce na hygienické potřeby a dětskou výživu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

hygienické potřeby, příkrmy, krmící židličku

Obrázek daru
Olena Khandonyak
Patron příběhu

Olena Khandonyak

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Rodinu znám delší dobu a vždy se snažila o sebe postarat sama. Teď se ale se čtyřměsíční Aliskou ocitla kvůli koronavirové pandemii v nelehké životní situaci.
Tatínek přišel o zaměstnání. Maminka se na mateřské dovolené snaží přivydělat nějakou korunu navíc, ale zakázek je málo. Po delším váhání se rozhodla poslat žádost o finanční podporu, která by rodině pomohla překonat dočasné nesnáze. Přimlouvám se za pomoc s potřebami pro kojence.

Tento příběh byl bohužel zrušen. Dary se ale nikde neztratily. Podpořili jste jimi jiné dětské příběhy. Děkujeme!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svojí dcerky

Mám dvě děti, holčičky ve věku 4 měsíce a 11 let. Do letošního března naše rodina žila velmi skromně, ale spokojeně. Aliska je naše vymodlené děťátko. Pandemie nám ovšem zcela změnila život. Manžel pracoval v nejohroženějším oboru a okamžitě přišel o zaměstnání. Já jsem na mateřské a snažím se pracovat na částečný úvazek. Šiji z domova, protože kojím, ale vydělávám opravdu jen drobné částky. Po zaplacení nájmu nám, bez manželova příjmu, nezbývají peníze ani na základní věci. Velmi bych ocenila pro Alisku plenky a příkrmy. Hodně bychom tím ušetřili, než se odrazíme ode dna. Pomozte, prosím. Ne mně, ale našemu miminku. Předem vám všem děkuji.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě