Andrejce na letní tábor u koní

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

Letní tábor u koní Březůvky u Zlína; poskytuje Ikaria spol. s r.o.

Obrázek daru
Bc. Lenka Hurtová
Patron příběhu

Bc. Lenka Hurtová

terénní sociální pracovnice

Komentář patrona

S Andrejkou jsem se seznámila v domácnosti, kdy jsem navštívila rodinu v rámci spolupráce se sociálně aktivizační službou. S rodinou spolupracuji pět měsíců. Dívenku jsem poznala jako šikovnou slečnu, která se umí postarat o mladší sourozence poté, co přijde ze školy. Vím, že by ráda prožila dny prázdnin u koní, které má moc ráda. Touží se o ně starat a potom, aby na nich mohla jezdit. Pokud se podaří zařídit, aby na takový tábor vyjela, zažije sedm krásných dnů v jiném prostředí mimo rodinu, naučí se dovednostem péče o koně, jízdy na koni a určitě bude obohacená spolu s ostatními dětmi o nezapomenutelné zážitky. Navíc se naučí pečovat o sebe, dodržovat pravidla a zásady osobní hygieny a bude mít pravidelnou stravu.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,700 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Andrejce na letní dobrodružství s koňmi

Andrejka je desetiletá dívenka, která se snaží pomáhat rodičům s mladšími bratry. I ona má však své sny a přání, která se jí zdají v tuto chvíli nedostižná. Nejsou však nesplnitelná, pokud se zapojí k touze pomoci hodní lidé. Andrejka totiž touží po letních prázdninách u koní.

Protože má však šest bratrů, se kterými bydlí spolu s rodiči v rodinném domku, i to samo o sobě už by mohlo být komplikací. V případě Andrejky tou nejzásadnější je ale to, že její rodiče procházejí oddlužením, a tak mají peníze skutečně přísně limitované. I když se maximálně snaží finance udržet v normě, bez pomoci by to v posledním období nezvládali. Neziskové organizace jim pomáhají se zajištěním nezbytných a základních potřeb pro děti, na zaplacení tábora Andrejce v tuto chvíli rodina nedosáhne.

Pomůžeme Andrejce prožít sedm dnů prázdnin u koní, které má moc ráda? Na týden tak dostane i příležitost ocitnout se v jiném prostředí mimo rodinu, naučí se dovednostem péče o koně, jízdy na koni a zažije spolu s ostatními dětmi nezapomenutelné zážitky.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě