Andrejce na tanečky a kurzy plavání

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

taneční kroužek a školní kurz plavání

Obrázek daru
Mgr. Jaroslava  Tauchmanová
Patron příběhu

Mgr. Jaroslava Tauchmanová

sociální pracovnice

Komentář patrona

Andrejka pochází z neúplné rodiny, její maminka pobírá plný invalidní důchod. Zdravotní problémy jí neumožňují přivýdělek. Neustálé finanční problémy její zdravotní stav nadále zhoršují. Otec je rovněž invalidní důchodce a má další vyživovací povinnosti. Andrejčina mamka je schopna zajistit dceři pouze základní potřeby, na kroužky a prázdninové pobyty jí peníze nezbývají.

Účast v kroužcích by šikovné Andrejce umožnil další rozvoj a dal jí možnost účastnit se sportovních aktivit spolu s vrstevníky, čímž by zmírnila své sociální vyloučení.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,650 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své šikovné Andrejky

Mám báječnou osmiletou dcerku Andrejku. Jsem s ní po rozvodu sama. Andrejka je šikovná holčička, která se zajímá o spoustu věcí. Ráda by se věnovala tanci a sportovním kroužkům, já jí ale bohužel nemůžu nic z toho z finančních důvodů dopřát. Jejím snem je chodit do tanečního kroužku se svými kamarádkami a naučit se dobře plavat v kurzu plavání pořádaném školou. Je mi jí líto při pomyšlení, že by byla jediná ze třídy, která by se plavání nezúčastňovala.

Je mi 50 let, mám plný invalidní důchod. Svou problematickou finanční situaci jsem před časem vyřešila insolvencí. Z toho důvodu jsou prostředky, které mi zbydou opravdu malé a zaplatím z nich pouze základní potřeby.

Andrejka je trpělivá a skromná a každý sen, který se jí splní, pro ni mnoho znamená. Bude šťastná v kolektivu dětí a při tanci i plavání nebude myslet na naše starosti.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě