Anetce na kvalitní spánek

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Bc. Alexandra  Vaňková
Patron příběhu

Bc. Alexandra Vaňková

klíčová pracovnice doprovázení pěstounů

Komentář patrona

S Anetky prarodiči jsem se seznámila v loňském roce, kdy jsme začali spolupracovat v rámci Charitního sdružení. Rodina v té době žila v bytě, kde podmínky pro život nebyly ideální. Bylo jasné, že se musí přestěhovat. S sebou si vzali jen osobní věci, vše ostatní bylo zamořeno štěnicemi. Postupně si nyní budují nový domov a snaží se ho vybavit potřebným nábytkem. V současné chvíli jim však schází postel pro malou Anetku. Pořádná postel by byla Anetčiným královstvím a útočištěm, prarodiče si ale takový výdaj nemohou dovolit. Pomozme jim.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,637 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Anetky, která je v pěstounské péči u prarodičů

Anetka je moje pětiletá vnučka, kterou mám už od jejího narození v pěstounské péči. Rodiče se o ni nedokázali postarat, domů jsem si ji tak odnášela přímo z porodnice. Dnes je z Anetky moc šikovná slečna, která ráda tančí. Teď se ze všeho nejvíc těší do nové školky, kam v září nastoupí. Pořád si o tom povídáme.

Nedávno jsme se i s jejím dědou přestěhovali do nového bytu, který postupně zařizujeme. Je to naše druhé stěhování v krátkém čase. Nejprve jsme se totiž přestěhovali do bytu, který byl zamořený štěnicemi. Když jsme to zjistili, bylo nám jasné, že musíme pryč. Kvůli štěnicím jsme tam ale nechali veškerý nábytek, takže všechno pořizujeme znovu.

Ráda bych své vnučce vybudovala domov, kde se bude cítit bezpečně a kde jí bude hezky. Bohužel zatím spí na posteli, která je hodně stará, nepohodlná a Anetku z ní bolí záda. Bohužel si však v tuto chvíli nemůžeme dovolit pořídit novou. Proto budeme vděční za vaši pomoc.

Anetka je opravdu úžasná a já věřím tomu, že až vyroste, bude také pomáhat těm, kteří to v životě nemají snadné.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě