Anetce na letní tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

letní tábor

Obrázek daru
Anna Simaková
Patron příběhu

Anna Simaková

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Anetku jsem poznala díky organizaci ADRA, kam tato šikovná slečna ze sociálně znevýhodněné rodiny už 4. rokem dochází na pravidelné doučování. Je to velice milá holčička a je ráda, že má kamaráda, který jí pomáhá se školními povinnostmi. Její maminka hodně pracuje, a tak se Anetka naučila velké samostatnosti. V létě by ráda odjela na tábor, nechce trávit prázdniny sama doma. Maminka si ale výdaj v podobě tábora nemůže dovolit, proto se rozhodla požádat o pomoc Patrona dětí.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,150 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Anetka by ráda jela na letní tábor, na ten však doma nejsou peníze

Dvanáctiletá Anetka je empatická a hodná dívka, která jakmile spatří, že je někdo smutný, hned k němu přiskočí a nabídne své objetí. Má ráda zvířátka a ve volném čase hodně maluje.

Anetka má teď jeden velký sen. Moc ráda by v létě odjela na tábor a zažila pořádné dobrodružství. Nejvíc ze všeho si ale chce vyzkoušet stezku odvahy. Maminka by jí její sen moc ráda splnila, protože se ale o ni stará sama, nemá na zaplacení tábora dostatek peněz. Pracuje jako uklízečka a z nízkého příjmu dokáže uhradit jen to nejnutnější.

Letní tábor pro Anetku představuje čas strávený s vrstevníky, spoustu her, radosti a útěk před každodenními starostmi, kterých má tato rodina opravdu hodně. Přispějme proto Anetce na tábor a dejme jí šanci zažít největší dobrodružství jejího života.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě