Anežce na letní tábor

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

tři příměstské letní tábory

Obrázek daru
Radka Kulhavá
Patron příběhu

Radka Kulhavá

učitelka

Komentář patrona

Jsem Anežčina třídní učitelka. Anežka je jediné dítě maminky samoživitelky. Pracující maminka se ocitla ve svízelné rodinné situaci, kdy nezvládala sama finančně utáhnout provoz domácnosti. Toto řešila půjčkami a na její současný majetek jsou uvaleny exekuce. Maminka chodí do zaměstnání a půjčky se snaží postupně splácet. Anežka by si moc přála jet na příměstské letní tábory, ale finanční situace maminky jí to neumožňuje, tudíž žádají o pomoc touto cestou.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,100 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Anežky, jejíž rodina se octla v těžké situaci

Anežka je šikovné desetileté děvče. Prospívá ve škole, ve volném čase ráda zpívá ve sboru a tančí. Maminka ji odmalička vede ke sportu, takže kromě umění se Anežka věnuji i jízdě na kole či bruslení. Taková všestranná holčička má před sebou zářnou budoucnost. Ale její život není zdaleka tak růžový.

Od dvou let žije Anežka s maminkou sama. Její otec měl potíže najít zaměstnání a opakovaně končil ve vězení. Anežčina maminka se pokoušela vše utáhnout sama, ale vše skončilo tak, že byla na její majetek uvalena exekuce, kterou ale v současné době řádně splácí. V rodině bohužel nezbývají peníze na jakékoliv mimořádné výdaje, například na příměstské letní tábory, kam by Anežka moc ráda jela.

Anežka by ráda strávila léto s kamarády na výletech a při hře. Maminka se proto rozhodla podat žádost Patronovi dětí a doufá v jakýkoliv příspěvek. Pomůžeme splnit Anežce její přání?

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě