Anežce na obědy ve školce

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

obědy ve školce na 3 měsíce

Obrázek daru
Radek  Zmrhal
Patron příběhu

Radek Zmrhal

rodinný přítel

Komentář patrona

Maminku tří dětí znám téměř 12 let a jsem rád, že se mohu nazývat jejím kamarádem. Sebastiánek a Tobiášek jsou dva raubíři, kteří kvůli ADHD neustále někde pobíhají. Nejmenší Anežka je o něco klidnější, což je velkou měrou dáno tím, že se narodila s vrozenou srdeční vadou a má za sebou operaci srdce. Momentálně je s maminkou i brášky v lázních. Ti totiž nemohli zůstat sami doma a neměl je kdo hlídat. Lázeňský pobyt má Anežka hrazený pojišťovnou a s hrazením stravného pro kluky mamince pomohl Patron dětí. Maminka by nyní opět potřebovala pomoci, a to se zaplacením obědů ve školce pro Anežku. Snažím se jí pomáhat, ale mé finanční možnosti nejsou neomezené. Proto věřím, že se podaří jí pomoci touto cestou.

Společně jsme vybrali
celou částku 1,792 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své Anežky

Jsem maminkou tří krásných dětí, dvou kluků a jedné holčičky. S jejich tatínkem se momentálně rozvádím a na péči o ně jsem sama. Výživné na děti sice posílá, i přesto ale moje finanční situace není veselá.

Od září budou všechny mé děti chodit do školky, takže je potřeba jim uhradit obědy. Bez zaplacených obědů mi je do školky nevezmou. A protože na to teď nemám peníze, chtěla bych vás poprosit o pomoc s úhradou obědů pro svoji dvouletou Anežku.

Anežka je moje malá bojovnice. Narodila se s vrozenou vadou srdíčka, ve čtyřech měsících musela jít na operaci a dlouho se potýkala s řadou zdravotních problémů. Dnes je z ní ale houževnatá a cílevědomá holčička, která si umí jít za svým. Mezi dětmi je ráda a ve školce se jí bude určitě líbit. Bez vaší pomoci do ní ale nebude moci nastoupit.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě