Aničce na obědy a svačinky ve školce

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

stravné ve školce na 3 měsíce

Obrázek daru
Petra  Bartalová
Patron příběhu

Petra Bartalová

pracovnice neziskové organizace

Komentář patrona

Aničku jsem poznala v době, kdy začala navštěvovat náš předškolní klub. Pečlivě se zde připravovala na nástup do školky. Anička je veselá a hravá šestiletá holčička, která do života vstoupila s poruchou sluchu. Dnes je to už ale zdravé děvče, který si užívá čas strávený ve školce. Aby do ní ale mohla chodit i nadále, musí její rodiče uhradit stravné, to si však nemohou dovolit. Rodina se dlouhodobě potýká s finanční tísní, proto budou moc vděční za příspěvek na obědy a svačinky ve školce.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,040 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh malé předškolačky Aničky

Šestiletá Anička moc ráda tančí a zpívá. Je hravá, zároveň také hodně všímavá a moc se těší do školy. Její starší bráška, který chodí do 1. třídy, jí totiž vždycky vypráví, jak parádní to ve škole je, a tak se malá princezna už nemůže dočkat své první aktovky a cesty za novým dobrodružstvím.

Anička chodí do školky, hodně času ale tráví doma s nemocným tatínkem, kterého už několik let trápí zavodňování plic. Kvůli svým zdravotním problémům nemůže pracovat, a tak je finanční situace rodiny hodně špatná. Nyní například nejsou peníze na úhradu stravného ve školce, proto je Anička doma s tatínkem.

Protože je ale předškolní vzdělávání nesmírně důležité, a také povinné, rozhodla se maminka požádat o příspěvek na obědy a svačinky ve školce dárce Patrona dětí. Pokud se potřebná částka podaří vybrat, bude se moci Anička ve školce připravovat na svůj nástup do školy a zároveň trávit čas se svými kamarády.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě