Aničce na školu v přírodě

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

školu v přírodě

Obrázek daru
Barbora Bartakovičová, DiS.
Patron příběhu

Barbora Bartakovičová, DiS.

sociální pracovnice

Komentář patrona

S rodinou Aničky spolupracuji v rámci Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi. Aniččina maminka je samoživitelka a momentálně je ze zdravotních důvodů v pracovní neschopnosti, což se samozřejmě projevuje na stavu rodinného rozpočtu. Aktuálně nemůže Aničce uhradit školu v přírodě, protože by jí ale tento zážitek ráda dopřála, rozhodla se požádat o pomoc Patrona dětí. Na škole v přírodě Anička utuží vztah se svými spolužáky a vrátí se plná dojmů a zážitků, které jí už nikdo nevezme.

Společně jsme vybrali
celou částku 2,450 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh Aničky, která vyrůstá s bráškou a maminkou samoživitelkou

Sedmiletá Anička je velký vodomil. Miluje koupání, plavání i skákání do vody a v létě je prakticky nemožné dostat ji z vody ven. Ráda ale také tančí balet a zatím se nedokáže rozhodnout, jestli jednou bude profesionální plavkyní nebo baletkou.

Anička se zanedlouho chystá se třídou na školu v přírodě a moc se na to těší. O ničem jiném téměř nemluví. Potíž je ale v tom, že doma na školu v přírodě nejsou peníze. Maminka se totiž o Aničku a jejího desetiletého brášku stará sama. Práci sice má, už 9 měsíců je však na neschopence s vleklými zdravotními obtížemi. A tak v rodinném rozpočtu peníze na školu v přírodě chybí.

Pojďme rodině společně pomoci a dejme Aničce možnost strávit nějaký čas v přírodě se spolužáky, které má moc ráda.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě