Annettce na taneční školu

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

kurzovné do profesionální taneční školy TAKT na celý rok, kostým na závody

Obrázek daru
Jan Kopáčik
Patron příběhu

Jan Kopáčik

trenér street dance

Komentář patrona

Již několik let jsem trenérem soutěžního týmu, do kterého Annette dochází. Soutěžní tancování není úplně nejlevnější záležitostí - rodiče se musí podílet na platbě kurzovného, startovného, dopravy na soutěže a kostýmu. Annette žije ve stabilním prostředí, které jí zajišťuje maminka. Protože je ale samoživitelkou, není pro ni jednoduché dát dohromady potřebné finance na desetiměsíční soutěžní sezónu. Finanční příspěvek Annette umožní dále pokračovat s tancem, docházet do kolektivu dlouholetých kamarádek a dá jí určitou náplň do života. Bude mít možnost svůj čas trávit aktivně, ve sportovním kolektivu a pod dohledem trenérů.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,450 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh svojí Annettky

Moje dcera Annette brzy oslaví patnácté narozeniny. Jedinou věcí, která ji v životě opravdu baví, je tanec. Už pět let sní o tom, jak bude trenérkou tance. Nedokáže si představit, že by někdy dělala něco jiného. Ještě do nedávna chodila do taneční školy, ze které jsem jí ale musela odhlásit. Jsem totiž v prodlení s platbami, dlužím na kurzovném, kostýmech i závodech.

Jsem rozvedená a kromě Annette mám ještě jednu dceru. Po bývalém manželovi mi zůstaly pouze dluhy, které nesplácel. Nemohla jsem jinak, než jít do insolvence. Nedostatek peněz je u nás velkým problémem. Chybí nám peníze na jídlo, často holkám nemohu pořídit ani to nejzákladnější. Snažím se jim vysvětlit, že všechno špatné časem pomine, že se budeme mít zase dobře. Ale čas utíká a ony žádné zlepšení nevidí.

S Annette nyní prožíváme zvláště těžké období. Je v pubertě, pere se s mým rozchodem s jejím otcem a trpí tím, že nemůže chodit tančit. Zhoršil se jí prospěch ve škole a já mám strach, že propadne. Bohužel si nemůžu dovolit zaplatit jí doučování. Situaci řešíme i s pomocí psychologů, tak snad se bude Annette brzy cítit lépe.

Výraznou psychickou vzpruhou by pro ni byla možnost chodit opět tančit. Prostřednictvím Patrona dětí Vás tak prosím o pomoc s financováním Annettky tréninků, soustředění a kostýmu. Je hrozné, když víte, že svému dítěti nedokážete dopřát to, co nejvíc miluje. A já teď udělám všechno proto, aby moje dcera byla zase šťastná.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě