Autosedačka pro závodníka na odrážedle Venouška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

autosedačku; dar zajišťuje Mall.cz

Obrázek daru
Mgr. Jolana  Skalníková
Patron příběhu

Mgr. Jolana Skalníková

sociální pracovnice

Komentář patrona

Venouškovu rodinu znám už 4 roky. Jezdím k nim jako poradkyně rané péče a věnuji se zejména starší holčičce Zuzance, která má diagnostikovanou dětskou mozkovou obrnu. Rodina by nyní velmi ocenila pomoc s pořízením autosedačky, kterou potřebují pro Venouška. Péče o postiženou Zuzanku je totiž stojí nemalé peníze a na autosedačku v rodinném rozpočtu nejsou peníze. Pomozme.

Společně jsme vybrali
celou částku 6,085 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh své rodiny

Dvouletý Venoušek je malý neposeda, jehož nejoblíbenější činností je jízda na odrážedle. Rád si ale také hraje s autíčky a vláčky. Hodně si povídá se svojí starší sestřičkou Zuzankou, která trpí dětskou mozkovou obrnou. Má ji moc rád. Venouška bohužel trápí atopický ekzém, takže ho často svědí kůže. Z toho je někdy mrzutý. Navíc má alergii na laktózu a vaječný bílek, a tak musím pečlivě hlídat, co jí.

Naše rodina bydlí v domku na vesnici. Manžel pracuje jako dělník ve výrobě a já jsem s dětmi doma, finančně tak na tom nejsme nejlépe. Zuzance platíme různé rehabilitace i rehabilitační pomůcky, Venouškovi kupujeme léky na atopický ekzém a speciální bezlaktózovou stravu.

Na nákupy, k lékařům, na rehabilitace a do denního stacionáře, kam dochází Zuzanka, jezdíme autem, protože jinak se s naší postiženou dcerkou nikam nedostaneme. Venouška samozřejmě všude vozíme s sebou. Bohužel nám nyní dosluhuje autosedačka. Venoušek hodně vyrostl a do autosedačky se už téměř nevejde. Když je venku chladněji a má na sobě svetr a bundu, téměř se mi ho nedaří připoutat.

Pořízení nové autosedačky je teď však mimo naše finanční možnosti, proto jsme se rozhodli zkusit své štěstí a požádat o pomoc Patrona dětí.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě