Barborce na vlastní postel

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

postel; dar zajišťuje Maxmax.cz

Obrázek daru
Alena  Opasková
Patron příběhu

Alena Opasková

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Barborku a její rodinu znám už nějaký čas. Jsme sousedy a bydlíme ve stejném domě. Barborky maminka se bohužel potýká s finančními těžkostmi, a i když dělá vše pro to, aby děvčata zabezpečila, ne vždy se jí to daří. Děvčata nyní potřebují nové postele. Doposud spí na jedné posteli, jak ale rostou, začíná jim být společná postel malá. Barunka navíc už chodí do školy, takže je nesmírně důležité, aby se dobře vyspala. Maminka si ale v žádném případě nemůže tak velký výdaj dovolit, proto se obrátila s žádostí o pomoc na vás.

Společně jsme vybrali
celou částku 5,348 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Maminka vypráví příběh Barunky, která nemá vlastní postel

Barborka (7 let) a Miládka (5 let) jsou moje šikovné holky, na které jsem moc pyšná. Hodně času tráví v pokojíčku, kde si hrají nebo něco společně vyrábějí. Občas se tam běží zavřít, a to hlavně tehdy, když si potřebují říct něco tajného. Pokojíček je jejich královstvím, do kterého bych jim ráda pořídila nové postele. Holky zatím spí na jedné posteli, a i když se mají moc rády, přece jenom si přejí každá vlastní postýlku. Bohužel není v mých finančních možnostech jim postele pořídit.

O svá děvčata se starám sama a dělám všechno pro to, aby jim nic nechybělo. Někdy to ale nestačí. Pro rodiče není nikdy snadné přiznat si, že svým dětem něco nemůže dopřát. A ještě těžší je říct si o pomoc. Pokud jde však o děti, musí jít hrdost stranou. Proto hledám pomoc u Patrona dětí a prosím o příspěvek na postel pro Barunku. Sama to v tuto chvíli nezvládnu.

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě