Basketbalová přípravka pro Jarouška

Obrázek příběhu
Přispívali jste na

basketbalovou přípravku

Obrázek daru
Petra Handlová
Patron příběhu

Petra Handlová

rodinná přítelkyně

Komentář patrona

Jarouška znám od narození, jsme s jeho maminkou blízké přítelkyně. Maminka má tři děti a na jejich výchovu je sama. Otec dětí je gambler, který prohrál byt i veškerý majetek. Rodiče jsou rozvedení a otec se o děti nijak nezajímá, nejsou v kontaktu. Rodina bydlí v podnájmu, po majetkovém vyrovnání jim nic nezbylo. Maminka se snaží, má práci a brigády, ale není pro ni snadné pokrýt všechny výdaje pro tři dospívající děti. Jaroušek je velmi specifický kluk. Těžce nesl rozvod rodičů, otcův nezájem a hlavně situaci, kdy rodina bydlela na chatě prarodičů a nikdo netušil, co bude dál. Kroužek by mu pomohl v tom, aby se odreagoval, poznal nové prostředí a kamarády.

Společně jsme vybrali
celou částku 4,000 Kč

Děkujeme všem!

Sdílet příběh:

Příběh, který si pro Jarouška a jeho rodinu přichystal sám osud

Jedenáctiletý Jaroušek je nejmladší z mých dětí a společně s jeho dvěma sourozenci bydlíme v pronajatém bytě. Své děti bohužel vychovávám sama. Můj bývalý manžel před lety propadl gamblerství a zadlužil nás tak, že jsme museli prodat byt a odstěhovat se do podnájmu. Teď jsou to dva roky, co jsme rozvedeni, a bohužel musím konstatovat, že se na výchově svých dětí nijak zvlášť nepodílí.

Pro mě i mé děti to bylo a stále je hodně těžké. Nejhůře celou situaci snáší právě Jaroušek. Je to citlivý kluk, který se navíc pere s nízkým sebevědomím. Teď si vzal do hlavy, že je poté, co trošku přibral, tlustý. Hodně ho to trápí. Rád by nyní chodil do basketbalového kroužku, já si ale nemůžu dovolit kroužek financovat. Protože ho však nechci připravit o možnost poznat nové kamarády a trávit volný čas sportem, který má rád, rozhodla jsem se požádat o pomoc Patrona dětí.

P. S. Jméno v příběhu není skutečné, náš příběh ale skutečný je!

Na pomoc dětem putuje vždy 100 %
částky, kterou darujete.

Aktuálně čekají na vaši pomoc

Vyberte kraj na mapě